Termin zakończenia rekrutacji: 2023-02-14

Rekrutacja śródroczna na UWM

Rekrutacja śródroczna w UWM

30 stycznia Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie rozpoczyna rekrutację śródroczną. Na kandydatów czeka ponad 800 miejsc.

- Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na 23 kierunki realizowane w formie stacjonarnej i na 5 kierunków w formie niestacjonarnej - mówi Paweł Łojewski z Biura ds. studenckich UWM.

Uniwersytet przygotował także ofertę kształcenia na rok akademicki 2023/2024. Obejmuje ona 73 kierunki studiów, w tym kilka nowych propozycji.

- To nowości oczekiwane od jakiegoś czasu. Na poziomie jednolitych studiów magisterskich pojawi się fizjoterapia - dziesięciosemestralne studia stacjonarne o profilu praktycznym. Nowy kierunek to także politologia i stosunki narodowe - na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Połączyliśmy te dwa kierunki, żeby poszerzyć wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne absolwentów oraz zwiększyć ich możliwości na rynku pracy - tłumaczył w Radiu UWM FM prof. Sławomir Przybyliński, prorektor ds. studenckich.

Od października pojawią się też nowe studia II stopnia: analityka i zarządzanie publiczne, chemia oraz kryminologia.

Przy okazji już teraz informuję, że 31 marca w Kortowie odbędzie się dzień otwarty UWM. To świetna okazja, żeby poznać ofertę naszego Uniwersytetu i wybrać kierunek studiów odpowiadający zainteresowaniom i planom na przyszłość.

Więcej informacji o procedurze rekrutacji na studia na stronie Radia UWM FM: http://uwmfm.pl/news/126/czytaj/10736/rekrutacja-srodroczna-na-uwm-studiuj-w-kortowie.html

Tam też znajdą Państwo listę kierunków, na które prowadzony będzie w najbliższym czasie nabór.


ostatnia zmiana: 2023-01-27
 
Polityka Prywatności