Nowa wyszukiwarka kierunków według przedmiotów zdawanych na maturze

W sieci pojawiła się nowa możliwość szukania kierunków i uczelni. Na podstawie zaznaczonych przedmiotów z matury można odnaleźć odpowiednie kierunki studiów. Kryteria przyjęć dość znacznie różnią się w rekrutacji na poszczególne uczelnie, więc ich ujednolicenie bardzo się przyda.

W wyszukiwarce uwzględnione są kryteria na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie, a wyświetlane wyniki uwzględniają kryteria według "nowej matury".

Wyszukiwarka działa w ten sposób, że najpierw zaznacza się przedmioty, a następnie rodzaj wyszukiwania. Można wyszukiwać kierunki według przedmiotów, które spełniają kryteria danej uczelni lub według tych, które są tylko uwzględniane. 

Wyszukiwarka jest dedykowana osobom, które już wybrały przedmioty do zdawania na maturze lub zdały maturę. Można wybrać jeden, dwa lub kilka przedmiotów w zależności od celu poszukiwań. Można zaznaczyć też wszystkie przedmioty zdane na maturze lub tylko te, które zostały zdane z największą ilością punktów.

Jest również dobrym narzędziem dla osób, którzy dopiero będą wybierać przedmioty do zdawania na maturze. Można zaznaczać różne kombinacje przedmiotów sprawdzając kierunki, na które będą one ważne. W ten sposób możemy trafniej wybrać przedmioty na maturze, jeżeli mamy ulubione kierunki studiów.

link - wyszukiwarka kierunków według przedmiotów z matury

data ostatniej modyfikacji: 2012-05-09 17:05:34
Komentarze
Ostatnie:
27.01.2015 10:53
Dodał(a): ~Patryk
Szkoła Językowa Warsaw School of Languages z siedzibą w samym centrum Warszawy serdecznie zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów na zajęcia indywidualne i kursy językowe przygotowujące do egzaminu maturalnego!

Masz luki w gramatyce, które spędzają Ci sen z powiek? A może brakuje Ci słownictwa i przez to boisz się mówić? Jeśli chcesz się przełamać i zacząć mówić w języku obcym, skontaktuj się z Nami i przyjdź na konsultację z lektorem. Pomożemy Ci przygotować się do matury i skutecznie zmotywujemy Cię do nauki języków.

Nasi lektorzy mają wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu dojrzałośći z języka hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego i angielskiego (dostępne również inne języki).

Nie zwlekaj i napisz do Nas. Ceny już od 950 zł za kurs!

http://szkolajezykowawsl.pl/
11.06.2014 18:34
Dodał(a): 
Witam!

Bardzo ciekawa wyszukiwarka, na pewno wielu osobom pomoże przy rekrutacji na studia. Ze swojej strony chciałem zaprosić wszystkie osoby, które posiadają tytuł licencjata na studia II stopnia do Wyższych Szkół Bankowych.Obecnie organizujemy konkurs "Zostań magistrem", w którym można wygrać darmowy rok studiów. Organizujemy również promocję, w której można uzyskać zniżkę 1000zł na czesnym i wpisowym. Warunkiem jest zapisanie się na studia do 15 lipca.

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
___________________________
Online Ekspert WSB
 
Polityka Prywatności