Promocja w Collegium Civitas

Trwa promocja First Minute w Collegium Civitas. Zapisz się do 10 lipca a nie zapłacisz opłaty kwalifikacyjnej oraz zyskasz 15% zniżki w czesnym za I semestr studiów.

Promocja skierowana jest do Kandydatów rozpoczynających naukę w Collegium Civitas na studiach I lub II stopnia prowadzonych w języku polskim, angielskim lub polsko-angielskich w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym w roku akademickim 2019/2020, którzy złożyli prawidłowy komplet dokumentów w Dziale Rekrutacji w okresie od 4.07.2019 do 10.07.2019r.

Promocja nie obejmuje specjalności:

Marketing internetowy i e-commerce (na kierunku zarządzanie), Analiza i zarządzanie sprawami publicznymi (na kierunku socjologia), Multimedia communication (na kierunku socjologia, prowadzone w języku angielskim) oraz:

  • International Business and Negotiations – podwójny dyplom z ARU
  • International History and Security Studies – podwójny dyplom z WVU
  • International Relations – podwójny dyplom z ARU
  • International Business and Negotiations – podwójny dyplom z SDU
  • Criminal Justice – podwójny dyplom z ARU

Warunkiem skorzystania z promocji jest przedstawienie dowodu wpłaty pierwszej raty opłaty wnoszonej tytułem świadczenia przez Uczelnię usług edukacyjnych (tzw. czesnego) w momencie składania dokumentów w Dziale Rekrutacji (opłata roczna, semestralna lub w systemie ratalnym 5 rat) zgodnie z Zarządzeniem Rektora Collegium Civitas Nr. 26/2019 z dnia 24 kwietnia 2019 r. w sprawie odpłatności za studia, pomniejszonej o 15%.


data ostatniej modyfikacji: 2019-07-04 11:06:42
Komentarze
 
Polityka Prywatności