Rozpoczął się nabór w AGH

Rekrutacja w AGH

Od 1 czerwca w serwisie e-Rekrutacja możecie wybierać spośród 66 kierunków na 16 wydziałach. Pamiętajcie, deklarujecie maksymalnie 5 kierunków na studiach pierwszego stopnia z jednego lub różnych wydziałów.

 Pierwsza wstępna kwalifikacja na studia I stopnia odbędzie się 20 sierpnia, po otrzymaniu przez maturzystów wyników egzaminów dojrzałości. Dodajmy, że podobnie jak w ostatnich latach, będziemy mieć kilka cykli rekrutacyjnych.

W tym roku AGH ma dla Was w ofercie studiów kilka nowości!
  • Na kierunku Informatyka i Systemy Inteligentne na EAIiIB AGH zdobędziecie wiedzę z zakresu informatyki ze szczególnym uwzględnieniem praktycznego wykorzystania metod sztucznej inteligencji.
  • Informatyka - Data Science na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji to nowość na II stopniu, która dostarczy studentom wiedzy w temacie analizy danych, metod uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji oraz projektowania systemów informatycznych opartych na danych.
  • Trzecia nowość (I stopień studiów) to Nanoinżynieria Materiałów, prowadzona przez dwa wydziały - Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH oraz Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH. Ten kierunek to kompendium wiedzy z zakresu badania nanomateriałów mających zastosowanie m.in. w przemyśle elektronicznym, kosmetycznym czy farmaceutycznym. 

data ostatniej modyfikacji: 2020-06-04 10:13:04
Komentarze
 
Polityka Prywatności