SALON MATURZYSTÓW ONLINE

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprezentuje swoją ofert studiów podczas Kujawsko-Pomorskiego Salonu Maturzystów. Wydarzenie organizowane przez wydawnictwo „Perspektywy” odbędzie się 25 września, po raz pierwszy w formule online.

W godz. 10:00-19:00 zarejestrowani użytkownicy będą mogli odwiedzić wirtualne stoiska kilkunastu uczelni, które wezmą udział w Salonie Maturzystów.

Na stoisku UMK – oprócz krótkiego opisu uczelni oraz filmu promocyjnego - na kandydatów czekać będą materiały informacyjne do pobrania, m.in. ulotka z ofertą dydaktyczną na rok akademicki 2021/2022 oraz informacje o akademikach oraz o stypendiach. Goście wydarzenia będą również mogli dowiedzieć się, jakie możliwości stawia przed UMK osiągnięcie statusu uczelni badawczej oraz przynależność do YUFE – Uniwersytetu Europejskiego. Wśród dostępnych materiałów maturzyści znajdą także ulotkę informującą o pozycji UMK w rankingach oraz o akredytacjach zdobytych przez Uniwersytet. Prezentacji towarzyszyć będzie czat z przedstawicielami naszej uczelni, uczniowie będą więc mieli szansę na bieżąco uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z naborem i studiowaniem na UMK.

Oprócz prezentacji stoisk wystawców w programie wirtualnego Salonu Maturzystów znalazły się również wystąpienia przedstawicieli Centralnej oraz Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, poświęcone maturze 2021. W przestrzeni „Perspektyw” goście będą mieli możliwość m.in. odbyć indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym oraz spotkać się na czacie z nauczycielami-edukatorami, który pokażą nowoczesne narzędzia przydatne w procesie edukacji.

Program wydarzenia

Rejestracja uczestników


data ostatniej modyfikacji: 2020-09-24 13:18:28
Komentarze
 
Polityka Prywatności