Trwają zapisy na stacjonarny kierunek „PRAWO” w Nowym Sączu. Zajmij swoje miejsce a przy okazji poznaj 6 powodów dla których warto się zapisać

Studiuj prawo w WSB-NLU

Zastanawiasz się, jak wejść na szczyt prawniczej kariery? Rozwiązaniem jest Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University. Oferuje ona nie tylko studia prawnicze, ale też unikalne doświadczenia, które wyznaczają drogę do zawodowego sukcesu.

Studia stacjonarne – ścieżka królów

Studia stacjonarne wciąż są postrzegane przez wielu jako złoty standard edukacji prawniczej, chociaż uczelnie takie jak WSB-NLU oferują różnorodne formy kształcenia, w tym studia w formule niestacjonarnej i niestacjonarnej interaktywnej. Wielu wybitnych prawników zdobyło wykształcenie prawnicze w trybie stacjonarnym.

6 powodów dla których warto studiować stacjonarnie na WSB – NLU:

  1. Interakcja z wykładowcami i studentami - bezpośredni kontakt z wykładowcami i praktykami oraz innymi studentami sprzyja głębszemu zrozumieniu materiału i pozwala na zadawanie pytań w trakcie zajęć. Wspólne projekty, dyskusje i wymiana myśli mogą wzbogacić proces nauki.

  2. Dostęp do zasobów uczelni - studiując stacjonarnie, masz bezpośredni dostęp do bibliotek, laboratoriów, sprzętu specjalistycznego czy nowoczesnych sal komputerowych.

  3. Struktura i dyscyplina - regularne zajęcia i harmonogram pomagają w utrzymaniu rytmu nauki. Dla wielu osób stały plan dnia sprzyja lepszej organizacji i skuteczniejszej nauce.

  4. Rozwój umiejętności miękkich - bezpośrednia interakcja z ludźmi pozwala na rozwijanie umiejętności takich jak komunikacja interpersonalna, praca w zespole czy zdolność do rozwiązywania konfliktów.

  5. Życie studenckie - studia stacjonarne to nie tylko nauka, ale także mnóstwo dodatkowych aktywności, takich jak koła naukowe, eventy, wydarzenia kulturalne, sporty czy imprezy studenckie. Uczestniczenie w życiu akademickim może być nie tylko źródłem radości, ale też okazją do nawiązywania cennych relacji i zdobywania doświadczeń życiowych.

  6. Wsparcie renomowanej kancelarii GROELE i Wspólnicy, co przekłada się na praktyczne szkolenia i cenne kontakty.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Studia niestacjonarne – już nigdy nie przegap wykładu!

Studia niestacjonarne i niestacjonarne interaktywne oferują elastyczność dla tych, którzy potrzebują łączyć naukę z innymi zobowiązaniami. Technologia RealTime Online na studiach niestacjonarnych interaktywnych pozwala uczestnikom na dostęp do wykładów w dowolnym miejscu i czasie.

Nowoczesne kierunki studiów podyplomowych na WSB – NLU

Chcąc zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku pracy XXI wieku, WSB – NLU wyszło z inicjatywą różnorodnych studiów podyplomowych. Dzięki wyjątkowym programom, takim jak Master of Business Administration (MBA) oraz Sztuczna Inteligencja, oferują nie tylko wiedzę prawniczą, ale również wprowadzają do świata nowoczesnych rozwiązań biznesowych.

A gdy spojrzymy na globalną scenę biznesu, nie można pominąć rosnącej roli Chin jako gospodarczej potęgi. Wychodząc naprzeciw tym trendom, WSB-NLU oferuje program w ramach Szkoły Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej. To nie tylko okazja do zgłębienia tajników prawa chińskiego, ale także szansa na zrozumienie chińskiego kontekstu biznesowego i kulturowego. Wiedza ta będzie nieoceniona dla tych, którzy planują angażować się w międzynarodowe przedsięwzięcia w zmiennym globalnym środowisku.

Dlaczego my?

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University to nie tylko uczelnia. To przepustka do świata, w którym prawo łączy się z biznesem, kulturą i nowoczesnymi technologiami.

Chcesz być na szczycie?

Wybierz studia na WSB-NLU! Skorzystaj z wyjątkowych możliwości, jakie oferuje ta uczelnia i zapewnij sobie przyszłość, o której zawsze marzyłeś. Dołącz do nas już dziś!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!


data ostatniej modyfikacji: 2023-09-12 09:11:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności