Studia na kierunku Biznes Manager w Collegium Da Vinci to ścieżka do kariery w zarządzaniu

Program kierunku Biznes Manager został zaprojektowany z myślą o dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Łączy on kluczowe obszary takie jak zarządzanie, administracja, komunikacja oraz negocjacje. Dzięki temu absolwenci są przygotowani do samodzielnego wykonywania zadań jak i efektywnej pracy zespołowej w różnorodnych środowiskach korporacyjnych oraz instytucjonalnych.

Co zyskasz na studiach?

Podczas trzech lat nauki, studenci zdobędą umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania zespołami, projektami i finansami w przedsiębiorstwach. Nauczą się tworzyć i zarządzać zespołami projektowymi, stosować techniki motywacyjne i negocjacyjne, a także wykorzystywać wiedzę z psychologii w kontaktach biznesowych. Kursy przygotowują również do praktycznego zastosowania przepisów prawa pracy, zarządzania dokumentacją kadrową oraz korzystania z nowoczesnych narzędzi informatycznych, co jest szczególnie cenne w kontekście rosnącej cyfryzacji procesów biznesowych.

Gdzie znajdziesz zatrudnienie po studiach?

Absolwenci kierunku Biznes Manager mogą znaleźć zatrudnienie w wielu sektorach i branżach. Idealne miejsca pracy to międzynarodowe korporacje, własna działalność gospodarcza, instytucje społeczne, działy zasobów ludzkich, działania administracyjne w różnych branżach, firmy konsultingowe oraz firmy rozwijające produkty, zwłaszcza w dynamicznie rozwijającej się branży FCMG (szybko obracające się towary konsumpcyjne).

Czy to kierunek dla Ciebie?

Biznes Manager to kierunek idealny dla osób, które są komunikatywne, lubią pracę zespołową i mają zdolności organizacyjne. Jeżeli jesteś osobą zdyscyplinowaną, nastawioną na realizację celów, poszukujesz praktycznych rozwiązań, lubisz korzystać z narzędzi do pracy online, interesujesz się językami obcymi, a negocjacje to coś, co sprawia Ci przyjemność i dbasz o dobre relacje z innymi, ten kierunek może być idealny dla Ciebie.

Podsumowując, kierunek Biznes Manager w Collegium Da Vinci to kompleksowa odpowiedź na potrzeby rynku pracy, łącząca teorię z praktycznymi umiejętnościami, która otwiera szerokie perspektywy zawodowe w różnorodnych sektorach gospodarki. To solidne przygotowanie do kariery w świecie biznesu, które umożliwia realizację ambitnych planów zawodowych w Polsce i za granicą.

poziom studiów: I stopień uzyskany tytuł: licencjat język wykładowy: polski czas trwania: 3 lata tryb studiów: stacjonarny, niestacjonarny liczba semestrów: 6

więcej o kierunku:

https://cdv.pl/studia-i-stopnia/studia-i-stopnia-pl/biznes-manager-komunikacja-w-biznesie/

profil uczelni na StudentNews:

https://uczelnie.studentnews.pl/s/101/2937-uczelnie/213-CDV.htm


data ostatniej modyfikacji: 2024-04-16 13:00:31
Komentarze
 
Polityka Prywatności