Maturzysto! Zarezerwuj miejsce w akademiku Student Depot i zgarnij stypendium aż do 6000 zł

Plakat - stypendium Student Depot

Student Depot, sieć domów studenckich, oferuje program stypendialny, który umożliwia zaoszczędzenie aż do 6000 PLN. Program jest skierowany do maturzystów, którzy planują rozpocząć studia w jednym z siedmiu polskich miast: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, Poznaniu lub Gdańsku.

Jak wziąć udział w programie?

Aby skorzystać z tej okazji, należy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Zapoznanie się z ofertą zakwaterowania: Kandydaci powinni zapoznać się z ofertą zakwaterowania dla maturzystów na stronie Student Depot. Wystarczy kliknąć na ikonkę miasta, w którym planują studiować, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych pokojach.

  2. Rezerwacja pokoju: Po zapoznaniu się z ofertą, kandydaci mogą zarezerwować wymarzony pokój w wybranym akademiku Student Depot.

  3. Wypełnienie dokumentów: Następnie należy pobrać i wypełnić załączniki dostępne na stronie programu. Do wypełnionych dokumentów trzeba dołączyć skan świadectwa maturalnego.

  4. Wysłanie zgłoszenia: Komplet dokumentów należy przesłać mailowo na adres wybranego akademika.

Wyniki programu stypendialnego

1 września ogłoszone zostaną wyniki programu stypendialnego. Szczęśliwcy będą mogli cieszyć się dodatkowym 500 PLN miesięcznie na studenckie przyjemności przez cały rok akademicki.

Ważne informacje

Kolejność zgłoszeń ma znaczenie, dlatego warto działać szybko. Więcej szczegółów na temat programu stypendialnego oraz formularze do pobrania można znaleźć na stronie Student Depot Stypendium.

Program stypendialny Student Depot to doskonała okazja, aby ułatwić sobie start w nowym mieście i zaoszczędzić na kosztach zakwaterowania.


opublikowano: 2024-06-19
Komentarze
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
 
Polityka Prywatności