Studia - artykuły

tag
Pomyśl o swojej karierze i zapisz się na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Technicznej w terminie 19 - 25 października 2019 roku i odbierz 20% zniżki. Promocja skierowana jest do osób rozpoczynających naukę na studiach podyplomowych w roku akademickim 2019/2020.
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach uruchamia dwa nowe kierunki studiów podyplomowych: Medycyna estetyczna oraz Badania kliniczne.
BIM Executive to nowy trend obejmujący projektowanie, koordynację i wdrażanie nowoczesnych projektów budowlanych.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza do rekrutacji na studia pierwszego i drugiego stopnia oraz na studia podyplomowe na rok akademicki 2019/2020.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach prowadzi nabór na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia.
Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, studia na kierunku lekarskim na poziomie studiów jednolitych magisterskich o profilu ogólnoakademickim w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach odbywać się będą również w trybie niestacjonarnym!
Wyższa Szkoła Techniczna uzyskała 27 lipca 2018 roku zgodę na prowadzenie kształcenia na kierunku Lekarskim.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach uruchomiła nowy kierunek studiów I stopnia: Pielęgniarstwo.
Nowa specjalność, uruchomiona dla studentów kierunku Mechatronika – „Samochody elektryczne i hybrydowe” w Wyższej szkole Technicznej w Katowicach jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku motoryzacyjnego i powstała w związku z intensywnym rozwojem nowoczesnych technologii pojazdów elektrycznych i hybrydowych w Polsce i na świecie.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisywania się na studia. Trwa jeszcze rekrutacja na studia.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisywania się na studia podyplomowe Urbanistyki i Planowania Przestrzennego. Dokumenty należy składać do dnia 15 października 2009r.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach otrzymała certyfikat "Wiarygodna Szkoła" wydawany przez Akademickie Centrum Informacyjne.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
wseit_boks.gif
Akademia_WSB_przeglad.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Gala absolwenta 2016 - 05
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
 
Polityka Prywatności