Dodatkowa rekrutacja na studia

Dodatkowa lub uzupełniająca rekrutacja na wybranych uczelniach wg terminu zakończenia rekrutacji 
(poza rekrutacją podstawową, o której informacje umieszczamy w głównym serwisie Studia)

tag
Archiwum
2023-02-20
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej prowadzi zimowy nabór na część kierunków II stopnia. Zapisy od 30 stycznia do 20 lutego.
2022-11-30
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej prowadzi nabór na studia podyplomowe lider zarządzania kryzysowego. Zapisy przyjmowane są do końca listopada.
2022-09-15
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na studiach stacjonarnych I stopnia i jednolitych magisterskich. Na kierunkach, na których prowadzona jest dodatkowa rekrutacja, pozostało od kilku do kilkunastu wolnych miejsc. Przewidujemy także, że – jak co roku – duży ruch w systemie odnotujemy we wrześniu.
2022-02-14
24 stycznia rozpocznie się zimowa rekrutacja na studia w UMCS. W tym roku podczas zimowego naboru Uczelnia oferuje kandydatom studia dzienne II stopnia z gospodarki przestrzennej.
2021-09-24
Zakończyła się rejestracja kandydatów na większości kierunków studiów pierwszego stopnia oraz na studia jednolite magisterskie prowadzone na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zostały ogłoszone listy rankingowe oraz osób zakwalifikowanych na studia, informacja o wynikach pojawiła się również na kontach kandydatów w Systemie Obsługi Rekrutacji.
2021-07-09
Szczegółowe terminy rejestracji podane są w opisie każdego kierunku w wyszukiwarce studiów.
2021-02-14
Aktualnie trwa nabór na studia II stopnia z zakresu inżynierii nowoczesnych materiałów, IT Cyber Security, gospodarki przestrzennej oraz na wiele kierunków studiów podyplomowych.
2019-03-10
W tym roku podczas zimowego naboru Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej oferuje kandydatom studia stacjonarne II stopnia z zakresu gospodarki przestrzennej, fizyki technicznej oraz inżynierii nowoczesnych materiałów. Internetowa rejestracja na te kierunki potrwa do 15 lutego br., a wydawanie decyzji i przyjmowanie dokumentów odbędzie się między 18 a 22 lutego 2019 r.
2019-02-28
Do 28 lutego można się jeszcze zapisać na studia podyplomowe z Psychologii sportu prowadzone na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lubinie.
2018-09-10
Zakończyła się rejestracja kandydatów na większości kierunków studiów pierwszego stopnia oraz na studia jednolite magisterskie prowadzone na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Zostały ogłoszone listy rankingowe oraz osób zakwalifikowanych na studia, informacja o wynikach pojawiła się również na kontach kandydatów w systemie IRK. Obecnie trwają dodatkowe nabory. Na kierunkach, na których prowadzona jest jeszcze rekrutacja, pozostało od kilku do kilkunastu wolnych miejsc. Przewidujemy także, że - jak co roku - duży ruch w systemie internetowej rejestracji kandydatów odnotujemy we wrześniu, zwłaszcza gdy zostaną ogłoszone wyniki poprawkowej matury.
2018-03-31
Od początku stycznia br. trwa rekrutacja na kilka kierunków studiów podyplomowych w UMCS.
2018-02-18
Podczas zimowego naboru uczelnia zaprasza do aplikowania na stacjonarne studia doktoranckie w zakresie fizyki. Rejestracja na ten właśnie kierunek zostanie zamknięta 5 lutego br. Z kolei do 18 lutego br. trwa internetowa rejestracja kandydatów na studia stacjonarne II stopnia z gospodarki przestrzennej.
2017-10-31
Nadal trwa rekrutacja na niektóre kierunki studiów podyplomowych prowadzonych w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Poszerzając kompetencje zarówno zawodowe, jak i psychospołeczne absolwenci tych studiów zwiększają swoją atrakcyjność na rynku pracy. Kursy pomagają bowiem rozwijać ścieżkę kariery i są szansą na zdobycie lepszej posady, a wypalonym zawodowo dają możliwość odświeżenia wiedzy lub zmiany zawodu.
2017-02-28
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej prowadzi do 28 lutego 2017 roku rekrutację zimową na następujące kierunki studiów podyplomowych: Administracja publiczna, Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo gr. C, Ochrona własności intelektualnej w dziedzinie nauki i kultury, Prawo gospodarcze i handlowe oraz Udostępnianie kultury i sztuki osobom niepełnosprawnym.
2017-02-20
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Nauczanie biologii. Zapisy przyjmowane są do 20 lutego 2017 roku.
2017-02-19
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza na studia II stopnia na kierunku Gospodarka przestrzenna oraz na studia podyplomowe na kierunku Coaching i mentoring. Zapisy trwają do 19 lutego 2017 roku.
2017-02-17
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Etyka. Zapisy przyjmowane są do 17 lutego 2017 roku.
2017-01-31
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej prowadzi do 31 stycznia rekrutację na następujące kierunki studiów podyplomowych: Analiza danych, Arteterapia z elementami psychologii twórczości, Europejski Certyfikat Bankowca EFCB, Muzealnictwo oraz Pedagogika Marii Montessori.
2016-10-31
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Muzealnictwo. Uczelnia przedłużyła rekrutację do 31 października więc jeszcze zdążysz się zapisać.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności