Promocja first minute w Collegium Civitas

Collegium Civitas przygotowało promocję dla kandydatów. Złóż komplet dokumentów w dniach 11-25 sierpnia i zyskaj 20% zniżki w czesnym za I semestr studiów.

Promocja skierowana jest do Kandydatów rozpoczynających naukę w Collegium Civitas na studiach I lub II stopnia prowadzonych w języku polskim, angielskim lub polsko-angielskich w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym w roku akademickim 2020/2021, od semestru zimowego, którzy złożą prawidłowy komplet dokumentów w Dziale Rekrutacji Collegium Civitas w okresie od 11.08.2020 do 25.08.2020, włącznie z dowodem wniesienia co najmniej pierwszej raty czesnego pomniejszonej o wysokość zniżki.

Promocja nie obejmuje osób podejmujących studia na specjalnościach realizowanych we współpracy z partnerami akademickimi (podwójny dyplom) oraz specjalnościach dofinansowanych.

W związku z zagrożeniem wirusem COVID-19  załączenie skanów prawidłowego kompletu dokumentów na platformie rekrutacyjnej (rekrutacja.civitas.edu.pl) jest uznawane za złożenie dokumentów. Dostarczenie oryginałów dokumentów do wglądu będzie konieczne w późniejszym terminie.


data ostatniej modyfikacji: 2020-08-07 12:59:45
Komentarze
 
Polityka Prywatności