OSTATNIE DNI REKRUTACJI NA STUDIA PODYPLOMOWE W WSE

Jeszcze tylko do 30. września br. trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Jak co roku Uczelnia przygotowała bogatą ofertę atrakcyjnych kierunków.

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera czujnie śledzi rynek pracy i wnikliwie analizuje opinie pracodawców. Efektem tego są właśnie kierunki odpowiadające na realia rynku pracy, dostosowane do zapotrzebowania na konkretnych specjalistów, wzbogacone o unikalne treści potrzebne słuchaczom. Studia podyplomowe WSE to minimum wykładów, za to maksimum: warsztatów, projektów, rozwiązywania case studies, gier szkoleniowych, webinarów, wizyt studyjnych, pracy na specjalistycznym oprogramowaniu, mentoringu najbardziej uznanych praktyków z branży.

W tegorocznej ofercie znalazły się kierunki zarówno cieszące się od lat powodzeniem takie jak: Zarządzanie projektami, Human Resources – zarządzanie zasobami ludzkimi, Behawiorystyka zwierząt towarzyszących (koty i psy), Home Design, jak również nowe propozycje: Hybrid Work Manager, Psychotraumatologia czy Lider zmian.

Pełną ofertę kierunków wraz z opisem i szczegółami dotyczącymi rekrutacji można znaleźć na stronie: https://podyplomowe.wse.krakow.pl/


data ostatniej modyfikacji: 2022-09-30 17:07:06
Komentarze
 
Polityka Prywatności