Studiujesz? W nauce pomoże Ci nowy Apple iPad Pro!

Tradycyjne papierowe notatniki tracą na popularności na rzecz nowoczesnych urządzeń multimedialnych. Laptopy i tablety są obecnie podstawowym narzędziem każdego studenta. Zastanawiasz się nad wyborem tabletu na uczelnię? Sprawdź, co oferuje Apple iPad Pro!

Tablet Apple iPad Pro to zdecydowanie najmocniejszy tablet na rynku. Zamknięty w niemalże bezramkowej konstrukcji iPad Pro jest jedynym tabletem od producenta z logiem ugryzionego jabłka, który posiada Face ID – jest to funkcja umożliwiająca odblokowywanie urządzenia poprzez rozpoznawanie twarzy. Zastosowanie najnowszej technologii ProMotion sprawia, że obraz wyświetlany na iPadzie Pro jest niesamowicie płynny i żywy. Procesor Apple M2, w który wyposażony został iPad Pro, to gwarancja superwydajności urządzenia. Sprawdź, co jeszcze oferuje tablet Apple iPad Pro i dlaczego warto postawić na produkty właśnie tego producenta!

Czy tablet APPLE iPad Pro 11" Wi-Fi 256 GB to dobry wybór dla studenta?

Wszystkie typy tabletów Apple cieszą się ogromną popularnością wśród uczniów i studentów, ale jeden zasługuje na szczególne wyróżnienie. Mowa o tablecie APPLE iPad Pro 11" Wi-Fi 256GB Gwiezdna Szarość – urządzeniu, które wymieniane jest w ścisłej czołówce najlepszych tabletów dostępnych na rynku.

Wspomniany już 8-rdzeniowy procesor Apple M2 to prawdziwy tytan pracy, dlatego Apple iPad Pro sprawdzi się doskonale w rękach osoby, która wymaga możliwie największej mocy i wydajności. W wyposażeniu iPada Pro znajduje się skaner LiDar, który umożliwia mierzenie odległości obiektów i otoczenia. Funkcja ta przypadnie do gustu w szczególności studentom architektury i osobom, które chcą w przyszłości zajmować się projektowaniem wnętrz.

Tablet iPad Pro to doskonałe narzędzie dla przyszłych grafików, szkicowników i web developerów. Jest to tablet idealny dla studentów, którzy dużo notują podczas zajęć. Aplikacje dostępne na iPadzie Pro pozwalają na tworzenie estetycznych notatek, które mogą być sporządzane zarówno ręcznie, jak i za pomocą klawiatury. Apple iPad Pro jest kompatybilny ze Smart Keyboard Folio oraz Apple Pencil 2, co pozwala na jeszcze wygodniejsze korzystanie z urządzenia.

Tablet Apple iPad Pro – pomocne aplikacje dla uczniów i studentów

Parametry techniczne tabletu Apple iPad Pro czynią go doskonałym narzędziem dla osób, które potrzebują wysoce wydajnego urządzenia multimedialnego. Jest jednak jeszcze coś, co sprawia, że iPady są najchętniej wybieranymi tabletami wśród studentów. Mowa oczywiście o aplikacjach, które ułatwiają naukę każdemu żakowi.

Pierwszą wartą uwagi aplikacją obsługiwaną przed iPada Pro jest Notability, czyli wirtualny segregator pozwalający na sporządzanie i przechowywanie dowolnej ilości notatek. Ogromnym udogodnieniem jest możliwość ręcznego notowania, podkreślania, tworzenia grafik i rysunków – a to wszystko za pomocą wygodnego Apple Pencil 2.

Nauczyciele akademiccy niejednokrotnie wymagają od studentów zapoznania się z ogromną liczbą różnych publikacji. Każdy nowoczesny student wie, że kupowanie papierowych książek nie jest najlepszym pomysłem. Tę kwestię rozwiązuje Mandeley, czyli kolejna pomocna aplikacja obsługiwana przez tablety Apple. Mandeley to apka dla studentów, która pozwala na przechowywanie wszystkich publikacji w jednym miejscu. Jest to nieocenione udogodnienie na przykład podczas pisania pracy dyplomowej.

Życie studentów nie kręci się wyłącznie wokół publikacji naukowych. Duża część żaków lubi spędzać swój wolny czas, czytając ulubione książki. To przyjemne zajęcie może przybrać nieco bardziej nowoczesną formę – iPad Pro doskonale sprawdza się w roli czytnika ebooków, a aplikacja Apple Books to prawdziwa skarbnica różnego rodzaju publikacji.

Skanowanie materiałów to coś, co spędza sen z powiek wielu studentom. Na szczęście mając tablet Apple iPad Pro, można zapomnieć o staniu w kolejce do kserokopiarki. Aplikacja Adobe Scan w połączeniu z doskonałymi parametrami technicznymi iPada Pro pozwala na tworzenie wysokiej jakości skanów różnych materiałów, które następnie można dowolnie modyfikować, podkreślać i dodawać do nich własne uwagi.

Czego jeszcze możesz się spodziewać po produktach Apple? Sprawdź!

Dlaczego warto inwestować w produkty Apple?

Nie od dziś wiadomo, że produkty Apple to urządzenia z najwyższej półki. Ich posiadanie świadczy o wysokiej pozycji społecznej i jest wyznacznikiem prestiżu. Warto jednak podkreślić, że produkty Apple są przede wszystkim warte swojej ceny – i nie chodzi tu o wizerunek marki, a o jakość urządzenia i oprogramowania oraz możliwości, jakie ono oferuje.

Dla wielu studentów tablet stanie się w przyszłości podstawowym narzędziem pracy, dlatego też warto od samego początku szkolić swoje umiejętności przy użyciu najnowocześniejszych technologicznych rozwiązań. Tablet iPad Pro nie należy do najtańszych urządzeń tego typu, ale inwestycja z pewnością się opłaci. Osoba, która w odpowiedni sposób zadba o swój tablet, będzie mogła korzystać z jego funkcji przez wiele lat.  


ostatnia zmiana: 2023-03-26
Komentarze
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
 
Polityka Prywatności