Sprawdź ofertę studiów podyplomowych na Wydziale Filologicznym UWr

Studia podyplomowe na Wydziale Filologicznym UWr

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na studia podyplomowe. Do wyboru jest 12 kierunków.

Wydział Filologiczny UWr od wielu lat oferuje studia podyplomowe, które cieszą się uznaniem, zainteresowaniem oraz dobrą opinią wśród absolwentów.

Kwalifikacyjne Studia Podyplomowe Logopedyczne specjalność: logopedia ogólna i kliniczna to jedne z nielicznych i zarazem najlepszych w Polsce studiów z tego zakresu. Od lat kształcą się tu logopedzi z całego kraju. Instytut Filologii Polskiej oferuje także Studia Podyplomowe Literatura dla Dzieci i Młodzieży: Kultura – Edukacja – Nowe Media, które z pewnością zainteresują nauczycieli i edukatorów.

Od lat dużym zainteresowaniem cieszą się Studia Podyplomowe Nauczania Języka Polskiego jako Obcego i Drugiego, w ramach których można rozwinąć kompetencje nauczania języka polskiego jako obcego zarówno w kraju, jak i za granicą. Oferta ta na pewno jest atrakcyjna dla lektorów i nauczycieli języków obcych.

Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy Języka Niemieckiego ukończyło wielu absolwentów, którzy z powodzeniem wykonują zawód tłumacza i tłumacza przysięgłego. Studia cieszą się niezmiennym zainteresowaniem i dobrą opinią, co potwierdza Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” w ramach 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”, współorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz „Laur Europejski” przyznawany studiom, które wdrożyły najbardziej innowacyjne i unikalne rozwiązania w zakresie umiędzynarodowienia kształcenia i współpracy zagranicznej.

Instytut Filologii Angielskiej prowadzi uznane i cieszące się zainteresowaniem studia z zakresu przekładu oraz języka specjalistycznego aż w pięciu specjalnościach: język w przekładzie poświadczonym, język w biznesie, język w stosunkach międzynarodowych, język techniczny, język medyczny.

Studia Podyplomowe Język Czeski w Administracji, Turystyce i Biznesie to oferta Instytutu Filologii Słowiańskiej, który prowadzi te studia z powodzeniem od kilku lat. Absolwenci zasilają lokalny rynek pracy w sektorze współpracy transgranicznej. 

Studia Podyplomowe Dziennikarstwa i Public Relations to jedne z najbardziej popularnych studiów podyplomowych na Wydziale Filologicznym. Praktyczny program oraz kadra zawodowców i naukowców to bez wątpienia zalety tego kierunku. Do wyboru są dwie specjalności: PR i dziennikarstwo.

W tegorocznej ofercie Wydziału Filologicznego UWr nie zabrakło nowości! Jedyne w Polsce i z uwagi na obecną sytuację geopolityczną bardzo oczekiwane Studia Podyplomowe Asysta międzykulturowa – dzieci ukraińskojęzyczne oferuje Instytut Filologii Słowiańskiej we współpracy z Instytutem Pedagogiki, Fundacją „Kalejdoskop Kultur” i WCRS.

Nauczyciele i lektorzy języka niemieckiego mogą się doskonalić na studiach podyplomowych Współczesne Trendy w Dydaktyce Języka Obcego, w Instytucie Filologii Germańskiej.

Instytut Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych przygotował niezwykłą ofertę – Studia Podyplomowe Jogi Indyjskiej!

Studia podyplomowe oferowane przez Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego to gwarancja jakości, wykwalifikowanej kadry oraz milej atmosfery.

data ostatniej modyfikacji: 2023-08-29 15:49:12
Komentarze
 
Polityka Prywatności