Menedżerska Akademia Energetyki i ESG w MANS

Menedżerska Akademia Energetyki i ESG to innowacyjny program studiów podyplomowych prowadzonych przez Menedżerską Akademię Nauk Stosowanych.

W obliczu globalnych wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi i rosnącym naciskiem na zrównoważony rozwój, Menedżerska Akademia Energetyki i ESG wyróżnia się jako pionierski program studiów podyplomowych. Oferując specjalistyczne kierunki kształcenia, skupia się na najnowszych trendach w energetyce oraz kluczowych aspektach związanych z ESG (Environmental, Social, and Governance), odpowiadając tym samym na rosnące potrzeby rynku pracy w tych sektorach.

Program ten łączy w sobie teoretyczne podstawy z intensywnymi praktykami, umożliwiając studentom nie tylko zdobycie wiedzy, ale także jej bezpośrednie zastosowanie w realnych projektach i studiach przypadków. Wyjątkowość Akademii podkreśla współpraca z Instytutem Maszyn Przepływowych i KEZO Centrum Badawczym Polskiej Akademii Nauk, oferując dostęp do jednego z najnowocześniejszych ośrodków badawczych w Europie, specjalizującego się w energii odnawialnej.

Studenci mają do wyboru kierunki takie jak „ESG w biznesie”, „Executive Master of Business Administration (EMBA) – Zrównoważony rozwój ESG”, „Rola OZE w bezpieczeństwie energetycznym jednostek samorządowych i państw” oraz „Rynki energii – uwarunkowania i perspektywy rozwoju dla biznesu”. Każdy z nich jest zaprojektowany tak, by wyposażyć uczestników w kompleksowe narzędzia niezbędne do kształtowania przyszłości energetyki i zrównoważonego rozwoju.

Menedżerska Akademia Energetyki i ESG nie tylko kształci przyszłych liderów i ekspertów w dziedzinie energetyki i zrównoważonego rozwoju, ale również stawia na praktyczne doświadczenie, umożliwiając realny wpływ na sektor energetyczny i środowiskowy. To inwestycja w przyszłość, która odpowiada na pilne wyzwania współczesnego świata, przygotowując profesjonalistów gotowych na zmiany i innowacje.


ostatnia zmiana: 2024-03-14
Komentarze
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
 
Polityka Prywatności