(O)twórz UMCS - wirtualne drzwi dla wszystkich kandydatów na studia

(O)twórz UMCS - wirtualne drzwi dla wszystkich kandydatów na studia

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z radością ogłasza start swojej najnowszej inicjatywy - (O)twórz UMCS! To unikalna okazja dla przyszłych studentów, aby z bliska poznać różnorodność i bogactwo oferty edukacyjnej oferowanej przez uniwersytet. Rozpoczynając od marca 2024 roku, UMCS zaprasza na serię inspirujących wydarzeń online, które mają na celu zaprezentowanie potencjału akademickiego i możliwości rozwoju, jakie czekają na kandydatów na każdym z wydziałów.

(O)twórz UMCS to więcej niż zwykła akcja informacyjna - to prawdziwe święto nauki, podczas którego uczelnia otwiera swoje wirtualne drzwi, umożliwiając przyszłym studentom współtworzenie uniwersyteckiej społeczności. Nasz uniwersytet to miejsce, gdzie nauka splata się z pasją, a edukacja to droga do osobistego rozwoju i spełnienia zawodowego.

Przez cały okres trwania (O)twórz UMCS uczestnicy będą mieli okazję do uczestniczenia w transmisjach na żywo, podczas których przedstawiciele poszczególnych wydziałów przybliżą kierunki studiów, podzielą się swoimi pasjami oraz planami zawodowymi. To doskonała szansa, by poznać atmosferę panującą na uniwersytecie i dowiedzieć się więcej o życiu studenckim bezpośrednio od tych, którzy je tworzą.

Dla tych, którzy wolą samodzielną eksplorację, przygotowaliśmy serię artykułów dostępnych na stronie internetowej UMCS. Znajdziecie tam wszystkie informacje o tym, jak wygląda studiowanie u nas, gdzie szukać najciekawszych praktyk i jakie perspektywy czekają na naszych absolwentów.

Zachęcamy do aktywnego śledzenia profili Uczelni w mediach społecznościowych oraz regularnego odwiedzania strony internetowej uniwersytetu. Razem odkryjemy fascynujący świat nauki i edukacji, który oferuje Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.


ostatnia zmiana: 2024-03-19
Komentarze
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
 
Polityka Prywatności