Collegium Da Vinci – miejsce na rozwój

Wybór kierunku studiów bywa nie lada wyzwaniem, ale warto pamiętać, że… nie samą nauką człowiek żyje, a studiowanie to idealny czas na pogłębianie swoich pasji i odkrywanie nowych. Collegium Da Vinci w Poznaniu to uczelnia, w której jest miejsce na rozwój.

Uczelnia oferuje ciekawe wydarzenia, webinary i konferencje. Nie tylko naukowe! Ale to nie wszystko – dzięki współpracy z partnerami biznesowymi studenci mają okazję realizować projekty “z biznesu wzięte”, brać udział w stażach i warsztatach.

Współpraca z partnerami uczelni

Studenci Collegium Da Vinci zdobywają doświadczenie nie tylko w murach uczelni. Zajęcia na wymarzonym kierunku mogą odbywać się na przykład… w Ikea! Co więcej, dzięki współpracy z partnerami studenci mogą skorzystać również z programów stażowych. Taki staż może być początkiem kariery zawodowej.

Współpraca z biznesem gwarantuje również dostosowanie programów studiów do potrzeb rynku pracy. Partnerzy biznesowi uczestniczą w tworzeniu nowych kierunków studiów, organizują warsztaty oraz dostarczają case studies.

Premiera książki na Pyrkonie

Collegium Da Vinci zostało partnerem edukacyjnym dla antologii „PoznAI przyszłość”. Premiera książki odbyła się na Pyrkonie. Rektor CDV dr hab. Marek Zieliński wziął udział w panelu, podczas którego poruszono temat edukacji przyszłości.

Opowiadania stworzyli czołowi autorzy polskiej sceny fantastycznej. Inspiracją do powstania tej antologii były badania prowadzone przez zespół naukowy Collegium Da Vinci, w szczególności raport “Polska edukacja w cieniu AI” oraz ubiegłoroczną konferencję #PoznAI.

Konkurs dla studentów

Uczelnia docenia ambitnych studentów – nie tylko nagradzając ich wyniki w nauce. Collegium Da Vinci we współpracy z partnerami biznesowymi: GPD Agency oraz eNStudios zorganizowało konkurs na najlepszą etiudę studencką w ramach Festiwalu Filmów Studenckich CDV: RETROSPEKCJE. W puli nagród znalazły się między innymi staże u partnerów.

Collegium Da Vinci to środowisko do rozwoju – talentów i kariery. Studenci sami decydują, w którym kierunku chcą działać.

Więcej informacji na stronie uczelni: cdv.pl


opublikowano: 2024-06-25
Komentarze
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
 
Polityka Prywatności