Oferta edukacyjna Uczelni Vistula to może być twój klucz do sukcesu - odkryj go podczas dni otwartych

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem studiów, z pewnością zależy Ci na ciekawych kierunkach i gwarancji sukcesu zawodowego. Uczelnia Vistula oferuje szeroki wybór programów studiów, które możesz poznać podczas Dni Otwartych Online, odbywających się w dniach 22-27 lipca. Biorąc udział w webinarach, masz okazję skorzystać z wyjątkowej promocji: 30% rabatu na pierwszy rok studiów.

Podczas Dni Otwartych Online spotkasz się z wykładowcami Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Będziesz mógł porozmawiać z nimi o sprawdzonych kierunkach, programach studiów, życiu studenckim, warunkach rekrutacji i procesie aplikacji. Przedstawiciele uczelni dokładnie wyjaśnią każdy etap, od składania dokumentów po finalizację zapisów.

Nowe Kierunki Studiów

W odpowiedzi na potrzeby rynku, oferta edukacyjna Uczelni Vistula jest stale poszerzana. Najpopularniejsze kierunki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA, Zarządzanie, Informatyka oraz Ekonomia. Z kolei w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula dużą popularnością cieszą się Turystyka i Rekreacja, Turystyka i Hotelarstwo oraz Dietetyka. Dni Otwarte Online będą doskonałą okazją, aby poznać nowości w ofercie.

Studia Azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam

W XXI wieku wiedza o Azji jest niezwykle cenna na rynku pracy. Program studiów azjatyckich w Akademii Finansów i Biznesu Vistula obejmuje naukę o społeczeństwach Japonii, Korei i Wietnamu, ich historii, kulturze oraz sytuacji politycznej i ekonomicznej. Studenci zdobywają również umiejętności językowe, ucząc się japońskiego, koreańskiego lub wietnamskiego, a także angielskiego na zaawansowanym poziomie. Dzięki temu programowi zyskasz interdyscyplinarną wiedzę oraz umiejętności niezbędne do kariery w biznesie, instytucjach rządowych, turystyce, kulturze i edukacji.

Psychologia w Biznesie

W dzisiejszym świecie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z głęboką wiedzą z zakresu psychologii społecznej i organizacyjnej. Studia I stopnia na kierunku Psychologia w Biznesie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oferują program skoncentrowany na psychologicznych aspektach zarządzania, marketingu i pracy zespołowej. Studenci uczą się wykorzystywać wiedzę psychologiczną w zarządzaniu zasobami ludzkimi, kierowaniu biznesem oraz budowaniu strategii marketingowych. Program kładzie duży nacisk na rozwój kompetencji w pracy z zespołami wielokulturowymi i wirtualnymi oraz zarządzanie stresem i wypaleniem zawodowym.

Konsultant Językowy w Biznesie

W zglobalizowanym świecie biznesu, zaawansowane kompetencje językowe są kluczowe. Studia magisterskie Konsultant Językowy w Biznesie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula przygotowują do pracy w handlu międzynarodowym, e-commerce, doradztwie i pośrednictwie na rynkach zagranicznych. Program obejmuje wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu, handlu międzynarodowego, prawa i finansów. Studenci rozwijają umiejętności komunikacyjne, poznają angielskie specjalistyczne słownictwo i zasady komunikacji międzykulturowej. Kończąc studia, osiągniesz poziom C1 w języku angielskim, co umożliwi swobodną komunikację w anglojęzycznym środowisku biznesowym.

Dołącz do Uczelni Vistula

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do Dni Otwartych Online i zainwestuj w swoją przyszłość z Uczelnią Vistula. Poznaj ofertę studiów, skorzystaj z promocji i zyskaj kompetencje, które otworzą przed Tobą drzwi do sukcesu zawodowego.


opublikowano: 2024-06-27
Komentarze
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
 
Polityka Prywatności