Krzysztof Miruć nawiązał współpracę z UTH Warszawa

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie nawiązała współpracę z Krzysztofem Miruciem - architektem, Członkiem Zarządu L'AB Architekci oraz prowadzącym programy telewizyjne w stacjach HGTV, TVN, TVN STYLE i TVN TURBO.

Porozumienie podpisane między UTH w Warszawie a Krzysztofem Miruciem dotyczy współpracy naukowo-dydaktycznej i organizacyjnej. Ponadto Uczelnia Techniczno-Handlowa zawarła z pracownią L'AB Architekci porozumienie w sprawie organizacji praktyk zawodowych dla studentów kierunku Architektura wnętrz. L'AB Architekci to warszawska pracownia specjalizująca się w projektach architektury oraz wnętrz biurowych, mieszkalnych i użyteczności publicznej.

UTH w Warszawie posiada w swojej ofercie edukacyjnej kierunek artystyczno-techniczny Architektura wnętrz. Na przyszłych studentów czekają dwie niezwykle rozwijające specjalności: Home design oraz Public interiors design: https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/architektura-wnetrz Rekrutacja na studia trwa!

Pełna oferta edukacyjna: https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow


opublikowano: 2024-07-08
Komentarze
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
 
Polityka Prywatności