Studia - artykuły

tag
Akademia Ignatianum zaprasza na bezpłatne, stacjonarne studia II stopnia na kierunku Arteterapia.
Akademia Ignatianum w Krakowie zaprasza na studia. Rekrutacja rusza 13 czerwca.
Akademia Ignatianum prowadzi do końca września rekrutację na nowy kierunek studiów podyplomowych: Etyka dla nauczycieli. Studia są finansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Akademia Ignatianum zaprasza na bezpłatne stacjonarne studia I i II stopnia na kierunku Kulturoznawstwo.
Akademia Ignatianum od 14 czerwca będzie prowadzić rejestrację na studia.
Studia (II stopnia stacjonarne) są dla osób, które dostrzegają terapeutyczny wymiar sztuki, są aktywne na polu społecznym, artystycznym i chcą łączyć swoją działalność z działalnością pedagogiczną (wspomagającą rozwój człowieka, profilaktyczną, resocjalizacyjną itp.)
Akademia Ignatianum w Krakowie zaprasza na studia na kierunku Kulturoznawstwo.
Akademia Ignatianum w Krakowie zaprasza na Filozofię. Kończąc studia na tym kierunku możesz pracować w wydawnictwach, redakcjach, szkołach albo w dziale promocji.
Akademia Ignatianum w Krakowie zaprasza na studia na kierunku Filologia angielska.
Akademia Ignatianum zaprasza na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie. Dodatkowy nabór trwa tylko do 21 września.
Turystyka międzynarodowa to nowa specjalność prowadzona na studiach II stopnia na kierunku Kulturoznawstwo w Akademii Ignatianum w Krakowie.
Akademia Ignatianum w Krakowie zaprasza na studia. Rekrutacja rozpoczyna się 3 czerwca i będzie trwać do 13 lipca.
Specjalność będzie uruchomiona na kierunku Pedagogika II stopnia. Kształcenie będzie odbywać się w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Studia będą trwać 5 semestrów.
Akademia Ignatianum w Krakowie uruchamia w roku akademickim 2018/2019 nową specjalność na studiach niestacjonarnych II stopnia na kierunku Pedagogika: Arteterapia z twórczą resocjalizacją. Studia trwają 5 semestrów, a ich program został zaakceptowany przez polskie i międzynarodowe stowarzyszenia arteterapeutyczne.
Trwa rekrutacja na studia. Za nami odebranie wyników maturalnych, a przed nami jeden z najważniejszych wyborów w życiu. Jeśli interesujesz się naukami humanistycznymi lub społecznymi, to z pewnością na Akademii Ignatianum w Krakowie znajdziesz odpowiedni kierunek dla siebie. Poniżej przedstawiamy ofertę edukacyjną studiów pierwszego stopnia.
Ile szkół wyższych, tyle zwyczajów, myśli przewodnich, ale jeden cel – uzyskanie uprawnień do wykonywania wymarzonego zawodu. Na krakowskich uczelniach możemy rozwijać się praktycznie we wszystkich dziedzinach. Wśród nich wyróżniamy Akademię Ignatianum i to właśnie niej będzie poświęcony ten tekst.
Wybierając kierunek studiów, kierowałam się przede wszystkim pasją. Dlaczego? Kiedyś usłyszałam bardzo mądre zdanie: "Jeśli twoja praca jest tym, co kochasz, to w rzeczywistości nie pracujesz, a rozwijasz swoje umiejętności".
Do końca września masz jeszcze szansę zapisać się na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej Ignatianum w Krakowie. Nie czekaj do ostatniej chwili!
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej "Ignatianum". Masz jeszcze szanse, by dołączyć do grona studentów uczelni.
Wyższa Szkoła Filozoficzno-pedagogiczna "Ignatianum" w Krakowie prowadzi rekrutacje na studia podyplomowe.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności