Studia - artykuły

tag
Studia nie powinny być drogą przez mękę. Powinny dać wiedzę, rozwijać, wzbogacać i inspirować, a do tego dać dużo satysfakcji i przyjemności. Warunek jest jeden. Wybierz kierunek, który naprawdę cię interesuje i obszar nauki, w którym dobrze się czujesz. Nie działaj wbrew sobie, pomyśl, w czym jesteś najlepszy i rozpocznij studia już od marca w Uczelni Vistula.
Nie musisz czekać do października, aby podjąć studia. Jeśli chcesz, możesz rozpocząć naukę już w marcu. Sprawdź ofertę Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Podejmij studia, które rozpoczynają się od semestru letniego. Rekrutacja trwa.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula przygotowała promocję 3x0zł dla kandydatów, którzy zapiszą się na studia do 14 stycznia.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula prowadzi zapisy na seminarium doktorskie w dyscyplinie Nauki o Zarządzaniu i Jakości. Rekrutacja trwa do 30 stycznia, planowany początek zajęć luty 2024. Zajęcia będą odbywać się w formie hybrydowej.
Grupa Uczelni Vistula zaprasza na studia. Nowi kandydaci, którzy zapiszą się do 29 października mnogą skorzystać z promocji -1000zł.
Do 15 października trwa promocja 3x0 zł w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w Akademii im. A. Gieysztora w Pułtusku (filia Vistuli) oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.
Vistula przygotowała promocję dla przyszłych studentów. Zapisując się do 1 października skorzystasz ze zniżki 1000zł na perszy rok studiów.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula dołączyły do UN Global Compact. To największa na świecie struktura afiliowana przy ONZ, która kultywuje ideę zrównoważonego biznesu, co ma z kolei pomóc w stworzeniu lepiej funkcjonującego świata. 
Czy w tym roku matura będzie rzeczywiście trudniejsza niż w poprzednich latach? To pewne, że będzie nowa formuła i nowe zasady, a zadania mogą być bardziej wymagające. Nie stresuj się. Weź udział w projekcie Matura 2023 z Uczelniami Vistula. Otrzymasz profesjonalne wsparcie i to zupełnie za darmo. Partnerem strategicznym projektu jest Fundacja Perspektywy, a patronem medialnym portal Otouczelnie.pl.
Co piąty student zagraniczny w Warszawie studiuje w Akademii Finansów i Biznesu Vistula – tak wynika z raportu przygotowanego w ramach projektu Study in Poland realizowanego przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich i Fundację Edukacyjną „Perspektywy”. W sumie w murach naszej uczelni kształci się 4900 młodych ludzi z całego świata – najwięcej w Polsce. Drugie miejsce zajmuje państwowy Uniwersytet Jagielloński, gdzie studiuje 3200 obcokrajowców. To wielki sukces Uczelni Vistula. Nasza oferta przyciąga studentów z ponad 100 krajów świata.
Programy licencjackie i magisterskie z zakresu finansów i rachunkowości oraz zarządzania – zarówno w języku polskim, jak i angielskim prowadzone w Vistuli – zostały akredytowane przez CIMA (Chartered Institute of Management Accountants).
Były gratulacje od premiera i wielu innych osobistości oraz życzenia dalszego rozwoju i sukcesów. Jubileuszowa Inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2022/2023 była dla społeczności akademickiej Uczelni Vistula wielkim świętem. Do Teatru Polskiego w Warszawie przybyli znamienici goście, wykładowcy i studenci. – Uczelnie Vistula patrzą w przyszłość i chcą się z nią zmierzyć – podkreślał były premier Estonii Taavi Rõivas, który wygłosił wykład inauguracyjny.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula zaprasza na studia podyplomowe menedżer transportu drogowego. Pomogą one zdobyć certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Po jego uzyskaniu można świadczyć usługi w skali nie tylko krajowej, ale także międzynarodowej.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula znalazła się w czołówce pięciu kategorii kierunków studiów Rankingu Perspektywy wśród uczelni niepublicznych. Ponadto uczelnia uplasowała się na 5 miejscu wśród najlepszych uczelni niepublicznych. Dodatkowo Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula zajęła w zestawieniu 14 miejsce.
Matura zdana. Jakie więc teraz studia wybrać? Sprawdź możliwości, które oferują swoim studentom Uczelnie Vistula. Rekrutacja na semestr letni w roku akademickim 2022/2023 trwa.
Vistula przygotowała promocję dla nowych studentów, która będzie trwać do 5 lipca.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula organizuje kolejne darmowe kursy języka polskiego dla ukraińskich uchodźców. Tym razem projekt jest realizowany w ramach programu „Solidarni z Ukrainą” Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej NAWA. Kursy są adresowane do obywateli Ukrainy, którzy byli studentami ukraińskich uczelni w roku akademickim 2021/2022 i przybyli do Polski nie wcześniej niż 24 lutego 2022 r.
Do 15 listopada trwa promocja Last Minute w Uczelniach Vistula.
Turystyka i hotelarstwo to nowy kierunek prowadzony w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula natomiast w Akademii Finansów i Biznesu Vistula pojawiły się nowe specjalności na Zarządzaniu, Ekonomii oraz Informatyce.
Uczelnie Vistula oficjalnie zawarły umowę o współpracy z UNAP – Stowarzyszeniem Narodów Zjednoczonych w Polsce. Porozumienie w tej sprawie podpisali – dr Bartłomiej E. Nowak, prezes Grupy Uczelni Vistula, dr hab. Wawrzyniec Konarski, rektor AFiB Vistula oraz Adam Dziedzic, prezes UNA w Polsce. Organizacja ma już swoje biuro w naszym kampusie. Realizuje projekty wspierające i upowszechniające wiedzę nt. ONZ i roli, jaką odgrywa w niej Polska. Prowadzi programy z zakresu zrównoważonego rozwoju, praw człowieka, aktywności obywatelskiej, edukacji i demokracji.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności