Matura 2021 z Uczelniami Vistula – ostatni dzwonek

Matura, to nie tylko sprawdzian wiedzy. To również ważny test twoich miękkich kompetencji, dlatego słusznie jest nazywana egzaminem dojrzałości. Skuteczne przygotowanie się do matury wymaga bowiem samodyscypliny, kreatywności, umiejętności zarządzania czasem, a także zadbania o siebie, o swój mózg i nerwy.

Dlatego eksperci Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula przygotowali specjalnie dla tegorocznych maturzystów unikatowy program, który jest realizowany we współpracy z magazynem „Perspektywy” jako partnerem strategicznym i portalem Otouczelnie.pl jako patronem medialnym. To zupełnie darmowe webinary. Przekonasz się, że do matury można podejść bez strachu. 

Webinary o maturze z Vistulą

Wykorzystaj więc każdy dzień, jaki został do matury i nie stresuj się. Podczas kwietniowych webinarów z Vistulą nadrobisz jeszcze to, co ci umknęło i nabierzesz pewności siebie. Dowiesz się, jak uniknąć typowych maturalnych błędów. Omówisz tematy z WOS-u, matematyki oraz języka angielskiego i hiszpańskiego, które w zeszłym roku sprawiły maturzystom najwięcej problemów. Dowiesz się także, jak opanować strach i rozładować stres. Otrzymasz gigantyczny ładunek wiedzy i praktycznych wskazówek, które cię wzmocnią.  

Projekt Uczelni Vistula - Matura 2021

Wcześniej maturzyści biorący udział w projekcie Uczelni Vistula Matura 2021 poznali złote zasady motywacji do nauki i planowania pracy, najskuteczniejsze metody zapamiętywania oraz techniki i strategie uczenia się. Zgłębili również obszar, który jest zwykle zaniedbywany – poznali tajemnice diety i aktywności, które zwiększają potencjał mózgu. Po każdym webinarze uczestnicy otrzymają e-mail z podsumowaniem spotkania i pomocniczą dokumentacją.

Dlaczego warto się zarejestrować na webinar z Vistulą?

Vistula to najstarsza z działających niepublicznych uczelni w Polsce. Jest międzynarodową szkołą biznesu, która kształci liderów społecznych, oferuje innowacyjne programy studiów i bezpieczne, atrakcyjne warunki studiowania. W rankingu Perspektyw Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajmuje 5. miejsce. 


Zarejestruj się już dziś na darmowe webinary z ekspertami Vistuli:

https://www.vistula.edu.pl/matura

Zostały ostatnie wolne miejsca!


data ostatniej modyfikacji: 2021-04-07 15:52:18
Komentarze
 
Polityka Prywatności