Stosunki międzynarodowe – kolejne studia online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula uruchomiła kolejny kierunek studiów online. Już teraz możesz studiować stosunki międzynarodowe przez Internet. To odpowiedź na potrzeby rynku i oczekiwania studentów oraz reakcja na dynamicznie rosnący trend. Z każdym rokiem przybywa studentów, którzy wybierają w Vistuli studia online.

Studia online – formuła, która sprawdza się w Vistuli od lat

To nie jest rozwiązanie na czas pandemii. Studia online są prowadzone w Akademii Finansów i Biznesu Vistula od wielu lat. Zostały profesjonalnie zaprojektowane i przetestowane z myślą o tych, którzy intensywnie pracują, opiekują się dziećmi lub mieszkają za granicą. Uczelnia wykorzystuje własną platformę e-learningową i specjalnie przygotowane materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania przez Internet.

Formuła cieszy się coraz większym powodzeniem. Vistula oferowała dotąd 3 kierunki studiów w trybie online: Ekonomię – studia I stopnia a także Zarządzanie oraz Finanse Rachunkowość – studia licencjackie i magisterskie. Teraz włączony został do oferty kierunek Stosunki międzynarodowe – studia I i II stopnia.

Stosunki międzynarodowe – dowiedz się, dlaczego świat staje na głowie

Polityka międzynarodowa i gospodarka światowa to obszary niezwykle ciekawe i ekscytujące. Zwłaszcza dziś, gdy świat staje na głowie, kruszy się dotychczasowy globalny porządek i zmienia układ sił. Kariera zawodowa w środowisku międzynarodowym to ekscytująca przygoda, ale potrzebna jest specjalistyczna wiedza i kompetencje. Studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula są doskonałym przygotowaniem do pracy w tym obszarze. Uczelnia wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które interesują się problemami bezpieczeństwa, chcą poznać tajemnice negocjacji i dyplomacji. Studia pozwalają zdobyć obszerną wiedzę z zakresu współczesnych konfliktów zbrojnych i międzynarodowych stosunków gospodarczych oraz komunikacji międzykulturowej. Umożliwiają rozwinięcie umiejętności gromadzenia i selekcji informacji oraz analizy i interpretacji zjawisk zachodzących w międzynarodowym otoczeniu polityczno- gospodarczym.

Studia idealne dla pracowników służb mundurowych i administracji publicznej

Program jest unikalny w skali kraju. Obejmuje różne dziedziny nauki, w tym m.in: politologię, prawo, bezpieczeństwo narodowe i ekonomię. Bazuje nie tylko na wiedzy akademickiej, ale również na doświadczeniu praktyków. Wśród wykładowców są byli dyplomaci i ministrowie zaangażowani m.in. w proces akcesji Polski do NATO i Unii Europejskiej.

W procesie nauczania silnie zaakcentowane są kwestie związane z bezpieczeństwem, kryzysami oraz rosnącą rolą mediów cyfrowych. Studenci mogą kształcić się w ramach wyselekcjonowanych specjalności. Na studiach licencjackich są to : Komunikowanie międzynarodowe, Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe oraz Zarządzanie kryzysem w środowisku międzynarodowym. Na studiach magisterskich są to Międzynarodowe relacje biznesowe, Bezpieczeństwo międzynarodowe, migracje i terroryzm oraz Studia transatlantyckie.

Program jest szczególnie atrakcyjny dla pracowników służb mundurowych i administracji publicznej, którzy już rozwijają karierę zawodową, ale chcą sięgnąć po więcej – zdobyć specjalistyczną wiedzę i dyplom renomowanej uczelni, który otwiera drogę do awansu. Studia online są dla nich idealnym rozwiązaniem.

Studia online w Vistuli to wysoki poziom i wygoda

Studia przez Internet są elastyczne i bardzo wygodne. Studenci uczą się, gdzie chcą i kiedy chcą, we własnym tempie. Wykłady są archiwizowane i można do nich wracać kilkakrotnie. 

Studia online są jak każde inne studia, tyle że forma przekazywania wiedzy jest różna. Dyplom jest tradycyjny.

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula studenci mogą liczyć na wysoką jakość kształcenia – prestiżowe akredytacje i wyróżnienia, kadrę wybitnych autorytetów i praktyków oraz ścisłą współpracę z biznesem i organizacjami międzynarodowymi.

Vistula otwiera przed studentami szerokie horyzonty i globalne możliwości.


data ostatniej modyfikacji: 2020-08-11 11:47:39
Komentarze
 
Polityka Prywatności