Studia - artykuły

tag
Akademickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie organizuje w dniach 23.11-01.12.2020 Ogólnopolski Hybrydowy Tydzień Kariery WSPA.
W imieniu Rektora i Senatu Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2020/2021 8 października od 10.00 do 11.30.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie uruchomiła nowe studia II stopnia - jest to Informatyka.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie przygotowała dla kandydatów 5% promocję na studia. Promocja trwa od 1 do 30 września i polega na obniżeniu czesnego na I roku studiów o 5%.
Specjalność skierowana jest do osób, które wiążą swoją przyszłość z pracą w wymiarze sprawiedliwości (policji, służbie więziennej, straży granicznej), administracji publicznej lub organizacjach pozarządowych w charakterze mediatorów, analityków kryminalnych, czy też pracowników społecznych.
Wyższa Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie przygotowała dla kandydatów, którzy złożą dokumenty i zostaną zakwalifikowani na studia 10% zniżki. Promocja trwa do 31 sierpnia.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie zaprasza na studia. Składając wszystkie dokumenty do końca lipca zyskasz 15% zniżki na czesne w I roku studiów.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, jako pierwsza w Lublinie uczelnia wyższa, do swojej oferty edukacyjnej wprowadziła kształcenie specjalistyczne. Jest to nowa forma edukacji skierowana do osób, które ukończyły liceum lub technikum, ale nie mają matury. Jest to także dobra ścieżka kształcenia dla osób z maturą, które chcą szybko zdobyć zawód poszukiwany na rynku pracy.
Promocja trwa do końca lipca i dotyczy kandydatów, którzy w tym terminie złożą dokumenty i zostaną zakwalifikowani na studia wyższe. Promocja polega na obniżeniu czesnego na I roku studiów o 15%.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie zaprasza na studia jednolite magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Są to studia bezpłatne.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie od roku akademickiego 2019/2020 uruchamia nowe kierunki studiów podyplomowych.
14 maja rozpoczyna się rekrutacja na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności