Prawo podatkowe w Akademii Biznesu MDDP

Prawo podatkowe to studia podyplomowe prowadzone przez Akademię Biznesu MDDP we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego.

Celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu szeroko rozumianego prawa podatkowego, zarówno w procesie jego tworzenia jak i stosowania. Zakres przedmiotowy obejmuje zarówno regulacje materialnego prawa podatkowego jak i przepisy postępowania podatkowego oraz sądowo administracyjnego. Zajęcia realizowane są w większości przez doradców podatkowych z najdynamiczniej rozwijającej się firmy doradztwa podatkowego MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy poprzez co studentom przekazywana jest głównie praktyczna wiedza oparta na doświadczeniu najlepszych ekspertów a same studia nabierają iście unikatowego charakteru.

Studia skierowane są do osób koncentrujących swe zainteresowania zawodowe na podatkach i problematyce skarbowej – m.in. (przyszłych) doradców podatkowych, doradców prawnych pracowników działów finansowo – księgowych, a także do osób związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, dla których poszerzona wiedza z zakresu prawa podatkowego jest niezbędna w podejmowaniu codziennych decyzji.

data ostatniej modyfikacji: 2019-07-31 15:18:09
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura SGGW - zaplecze naukowo-badawcze

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
 
Polityka Prywatności