ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I PROJEKTAMI DEWELOPERSKIMI - studia podyplomowe we współpracy z firmą JLL oraz PZFD Trójmiasto

Roczny program studiów zawiera zagadnienia prezentujące najnowsze, światowe trendu w branży deweloperskiej. Przybliży również słuchaczom specyfikę i dynamikę rynku nieruchomości. Wykłady, ćwiczenia i warsztaty będą prowadzić nie tylko uznani w branży wykładowcy akademiccy, ale także eksperci-praktycy z firm JLL, PZFD Trójmiasto oraz innych związanych z rynkiem nieruchomości.

Propozycja Uniwersytetu Gdańskiego skierowana jest do osób, które są zainteresowane zdobywaniem i pogłębianiem interdyscyplinarnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności potrzebnych w działalności zarządcy nieruchomości. Studia dają także możliwość zdobywania umiejętności w realizacji projektów deweloperskich, m.in. komercyjnych, infrastrukturalnych, typu „land-development” oraz mieszkaniowych.

Udział w zajęciach jest również szansą nawiązania zawodowych kontaktów zarówno dla potencjalnych przedsiębiorców wchodzących na rynek nieruchomości, ja i dla osób planujących dynamiczny rozwój zawodowy w branży. Dla tych, którzy planują przeprojektowanie swojej ścieżki karieru, będzie natomiast szansą na zwiększenie konkurencyjności na rynku pracy.

Rekrutacja trwa do 10 października 2019. Szczegóły na stronie: wzr.pl/spznipd

Wydział Zarządzania UG, Katedra Inwestycji i Nieruchomości
Sopot ul. Armii Krajowej 101, pok. 132
tel. 58 523 14 64, email: inwestycje.wzr@ug.edu.pl


data ostatniej modyfikacji: 2019-09-06 13:52:24
Komentarze
 
Polityka Prywatności