EF otwiera świat zagranicznej edukacji dla studentów uczelni wyższych - Stypendium EF Study Abroad o wartości 10 000 EURO

Uruchamiając stypendium EF Study Abroad organizator wyjazdów językowych i edukacyjnych EF Education First stwarza 10 studentom uczelni wyższych na całym świecie niepowtarzalną okazję do zainwestowania w swoją karierę akademicką i przygotowanie się do międzynarodowej przyszłości.

EF Education zapewnia studentom uczelni wyższych możliwość nauki za granicą przez osiem tygodni dzięki stypendium EF Study Abroad wartości 10 000 EURO.

Główne powody uruchomienia stypendium to coraz wyższe koszty szkolnictwa wyższego i nieustająco rosnąca potrzeba posiadania międzynarodowego doświadczenia. Rozpoczynając tę coroczną inicjatywę stypendialną, EF chce dać wszystkim studentom szansę na poszerzenie horyzontów, odkrycie nowej kultury i zainwestowania w swoje umiejętności językowe podczas nauki za granicą. Stypendium przeznaczone jest wyłącznie dla studentów, którzy aktualnie studiują na uczelni wyższej.

Stypendium EF Study Abroad ma łączną wartość 10 000 EUR i łączy czterotygodniowy kurs języka angielskiego z czterotygodniowym programem stażowym za granicą.

Aby ubiegać się o szansę na zdobycie stypendium, studenci muszą napisać esej podkreślający, dlaczego i jak nauka języka za granicą przyczyni się do ich rozwoju akademickiego i zawodowego. Czas na zgłoszenia mija 31 marca 2020 r. Po tym terminie EF ogłosi 10 szczęśliwych zwycięzców. W ramach stypendium każdy zwycięski student będzie miał możliwość wyboru jednego z 29 ekscytujących miejsc, w tym kilku światowej klasy miast uniwersyteckich, takich jak Boston, Nowy Jork, Londyn, Oxford czy Sydney.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez link: www.ef.pl/stypendium-jezykowe/

Więcej informacji o nauce za granicą znajdziesz na stronie :

data ostatniej modyfikacji: 2019-10-29 13:47:42
Komentarze
 
Polityka Prywatności