Nadzór i kontrola - nowy kierunek II stopnia w UEP

Nadzór i kontrola prowadzony prze Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu to pierwszy w Polsce kierunek praktyczny prowadzony we współpracy z międzynarodową firmą audytorską EY Polska.

Program studiów zorientowany jest na przygotowanie do pracy w audycie, kontrolingu finansowym i rachunkowości zarządczej.  W tym celu wybrano zagadnienia tematyczne uznane za szczególnie istotne – z punktu widzenia problemów i trendów rysujących się we współczesnej gospodarce – w edukacji z zakresu rachunkowości, audytu i szeroko rozumianych finansów.

Dlaczego warto?
  • nowość w ofercie studiów UEP,
  • pierwszy w Polsce kierunek współtworzony  z międzynarodową firmą doradczą EY,
  • unikatowy i przygotowany wraz z partnerem biznesowym plan zajęć,
  • praktyki gwarantowane dla wszystkich studentów kierunku,
  • ponad 60% wykładowców to praktycy z wieloletnim doświadczeniem biznesowym,
  • zajęcia z biznesowego języka angielskiego.
Program studiów został skonsultowany z praktykami biznesu zatrudnionymi w Ernst&Young, pełniącymi funkcje kierownicze i praktykami pracującymi jako wykładowcy UEP.

Przygotowując kierunek nadzór i kontrola wykorzystano doświadczenia partnera – renomowanej międzynarodowej firmy audytorskiej, dotyczące pożądanych kwalifikacji i kompetencji rekrutowanych pracowników. Wykorzystano również doświadczenia zebrane ze współpracy i analizy akredytacji CFA Institute. 
Absolwent będzie posiadał wiedzę zawodową z dziedziny ekonomii i finansów oraz dobrze rozwinięte umiejętności posługiwania się nowoczesnymi metodami nadzoru, kontroli i audytu. Zyska trzy najbardziej pożądane przez pracodawców kompetencje: samoorganizacyjne, interpersonalne i zawodowe.

data ostatniej modyfikacji: 2020-07-02 15:13:51
Komentarze
 
Polityka Prywatności