Modern Business - zarządzanie i rachunkowość to ciekawy kierunek w GWSP

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia I stopnia na kierunku Modern Business - zarządzanie i rachunkowość.

Modern Business – zarządzanie i rachunkowość jest jedynym takim kierunkiem w Polsce. Łączy interdyscyplinarną wiedzę z nauk o zarządzaniu i z ekonomii menedżerskiej z praktycznymi umiejętnościami biznesowymi. Jest to kierunek dla wszystkich, którzy wiążą swoją aktywność zawodową z pracą w prywatnych firmach różnych branż, w instytucjach otoczenia biznesu współpracujących z sektorem prywatnym oraz w organizacjach pozarządowych. Studia ułatwiają awans zawodowy lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

W ramach studiów omawiane są realne przypadki z życia firm i instytucji. Zajęcia prowadzone są w formie konwersatoriów, wykładów interaktywnych, zajęć specjalistycznych z wykorzystaniem form warsztatowych i treningowych oraz wyjazdów studyjnych. W gronie wykładowców znajdują się nauczyciele akademiccy oraz praktycy z partnerskich firm i instytucji. Przedmioty specjalnościowe prowadzone są w małych grupach z udziałem fachowców i ekspertów. GWSP ma wizerunek uczelni, w której liczy się bezpośredni kontakt prowadzących ze studentami oraz indywidualne podejście do ich zainteresowań. Już w trakcie studiów istnieje możliwość kontaktów profesjonalnych i biznesowych z otoczeniem. Studia kończą się obroną pracy licencjackiej o charakterze studiów, analiz i projektów. Dyplom ukończenia studiów potwierdza uzyskanie wykształcenia wyższego i pozwala na kontynuację studiów magisterskich (II stopnia) lub podjęcie studiów podyplomowych. Absolwenci kierunku mogą obejmować stanowiska kierownicze, prowadzić własną działalność, lub pracować w różnego typu firmach i instytucjach.


data ostatniej modyfikacji: 2020-07-31 13:02:03
Komentarze
 
Polityka Prywatności