WEŹ UDZIAŁ W TYGODNIU BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ ONLINE

Bardziej interaktywnie, bardziej dynamicznie, bardziej energicznie, a nawet energetycznie, bo pewnie nie raz zrobi się gorąco! Akademia WSB zaprasza do udziału w nowej odsłonie Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń ONLINE (TBS) pn.: „Duety do mety”, w ramach której będziecie Państwo mieli okazję uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych również przez duety wykładowców. Doskonale (nie)dobrane pary odpowiedzą na pytania:

Czy kobieta patrzy na pracowników i ich talenty tak samo jak mężczyzna? Jak skutecznie rozwiązywać konflikty w pracy i w życiu? Jak zarządzać zespołem w czasach dynamicznych zmian? Jak usprawnić działanie firmy rodzinnej? Jak chronić dane i co robić, gdy już coś się stanie? Gdzie leży granica między rachunkowością kreatywną, a oszustwem? Jaką trzeba mieć wiedzę prawną, by nie utopić biznesu? Między innymi te kwestie zostaną poruszone w ramach styczniowego Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń.

W dniach 23-29 stycznia 2021 r. będzie można zdobyć wiedzę z najbardziej aktualnych dziedzin i poszerzyć kompetencje, które wydają się dziś szczególnie istotne.

TBS to cykl warsztatów, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń uczelni i stanowią odpowiedź na potrzeby tych osób, które regularnie chcą poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin.

W programie przewidziano szkolenia m.in. z zakresu: zarządzania, HR i kadr czy rozwoju osobistego oraz specjalny blok szkoleń dla nauczycieli. Uczestnicy będą więc mogli poznać tematy z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia MAB i podyplomowe.

Warto podkreślić, że w poprzedniej, wrześniowej edycji TBS udział wzięło prawie 8 tys. uczestników.


data ostatniej modyfikacji: 2021-01-12 12:33:58
Komentarze
 
Polityka Prywatności