Neurozarządzanie - ciekawe studia podyplomowe w PJATK

Neurozarządzanie to zarządzanie przyjazne mózgowi. Są to nowatorskie studia w Polsce, które prowadzi Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych. Studia są adresowane do menedżerów z szeroko rozumianej branży IT z minimum rocznym stażem pracy.

Co wyróżnia ten kierunek?

  • Merytoryka

Program opracowaliśmy tak, aby zapoznać Słuchaczy z jak najszerszym zakresem merytorycznym neurozarządzania uwzględniając najnowsze trendy, wyniki badań nad mózgiem i specyfikę branży IT, jak również, aby umożliwić praktyczne przećwiczenie wielu poruszanych tematów.

  • Kadra

Zajęcia prowadzą naukowcy oraz eksperci-praktycy z wieloletnim, unikalnym doświadczeniem w zakresie neurozarządzania (skutecznego zarządzania przyjaznemu mózgowi).

  • Praktyka

Dzięki partnerom merytorycznym kierunku oraz kadrze złożonej z wykładowców -praktyków możemy zapewnić Słuchaczom optymalne proporcje pomiędzy teorią a praktyką. W programie studiów przewidzieliśmy dużo zajęć warsztatowych umożliwiających szybkie przećwiczenie i zweryfikowanie omawianych zagadnień.

  • Networking

Biznes to relacje. Całe studia zaplanowaliśmy tak, aby czas na nich spędzony Słuchacze mogli wykorzystać nie tylko na zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale również na zawiązanie cennych relacji biznesowych. Ponadto w trakcie całych studiów jak i po ich ukończeniu będziesz mieć możliwość utrzymywać żywy kontakt ze słuchaczami i wykładowcami wszystkich edycji i być na bieżąco z nowinkami z zakresu neurozarzadzania czy szerzej – neuronzuk.

  • Elastyczność i komfort

Wiemy, że wiedzę i umiejętności zdobywa się najowocniej w odpowiednich warunkach dlatego nasze zajęcia odbywają się zarówno w formie zdalnej (oszczędzając czas i energię) jak i stacjonarnie (umożliwiając nawiązanie i podtrzymanie relacji, pełniejszą wymianę doświadczeń).

  • Konkret

Absolwent studiów, dzięki poznaniu mechanizmów (możliwości i ograniczeń) funkcjonowania mózgu dorosłego człowieka będzie potrafił udoskonalić swój styl zarządzania, motywowania, planowania i organizowania czasu i zadań tak, aby stworzyć jak najbardziej efektywny zespół. To jedyne na polskim rynku studia z zakresu neurozarządzania uwzględniające specyfikę branży IT dlatego zdobyte tu umiejętności i kompetencje mogą być Twoją dużą przewagą konkurencyjną.


data ostatniej modyfikacji: 2022-11-16 13:16:43
Komentarze
 
Polityka Prywatności