WSB – NLU PODPISUJE UMOWĘ PATRONACKĄ Z IWO GROUP

IWO Group, dynamiczny gracz w branży e-commerce, który odnosi sukces dzięki innowacyjnym strategiom. Założona przez Iwo Kozłowskiego, absolwenta WSB-NLU, firma od początku swojego istnienia koncentruje się na rynku e-commerce, specjalizując się głównie w sprzedaży internetowej oraz dropshippingu.

Działalność firmy obejmuje wiele aspektów e-commerce, takich jak optymalizacja procesów sprzedażowych, marketing internetowy, logistyka, obsługa klienta oraz analiza rynku. Przez lata, firma doskonaliła swoje metody działania, zdobywając zaufanie szerokiej grupy odbiorców na całym świecie. W rezultacie, IWO Group wypracowała sobie pozycję lidera w sektorze e-commerce, rywalizując z czołowymi markami na arenie międzynarodowej.

IWO Group, jako patron studiów podyplomowych E-commerce i dropshipping na WSB-NLU, współtworzy programy i kursy angażujące dla studentów. Dzięki temu, przyszli specjaliści zyskują dostęp do wiedzy na najwyższym poziomie oraz doświadczenia firmy, która doskonale zna realia funkcjonowania w świecie e-commerce.


data ostatniej modyfikacji: 2023-04-28 10:29:45
Komentarze
 
Polityka Prywatności