Japonistyka, koreanistyka a może sinologia? Sprawdź ofertę WSJO

Japonistyka, koreanistyka a może sinologia? Sprawdź ofertę WSJO

W Wyższej Szkole Języków Obcych możesz wybierać wśród bardzo atrakcyjnych i egzotycznych kierunków, które dają szerokie możliwości kariery i rozwoju.

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. S. B. Lindego od 22 lat kształci studentów w dziedzinie języków obcych, stale rozwijając i modyfikując program studiów, aby sprostać ewolucji współczesnego świata oraz potrzebom studentów. Od zawsze kładzie nacisk na praktyczne umiejętności językowe, co pozwala studentom osiągnąć wysoki poziom biegłości językowej.

Język chiński: osiągnij biegłość bliską rodzimym użytkownikom

Studia w WSJO umożliwiają osiągnięcie biegłości w języku chińskim na poziomie zbliżonym do rodzimych użytkowników. Program studiów skupia się na praktyce językowej, oferując liczne zajęcia ćwiczeniowe i warsztatowe oraz bloki praktyk zawodowych, które organizowane są dla studentów. Studia chińskiego prowadzone są od podstaw, zapewniając solidne fundamenty.

Język koreański: rozwijaj kompetencje komunikacyjne we wszystkich sferach życia

Studia koreańskie pozwalają studentom rozwijać umiejętności komunikacji w różnych kontekstach – od codziennych do biznesowych. Oprócz zajęć praktycznych, WSJO oferuje warsztaty kompetencji miękkich oraz wspieramy projektowanie ścieżki kariery. Studenci mają również okazję dzielić się swoją pasją podczas Dni Kultury Koreańskiej.

Język japoński: wprowadzenie do kultury i społeczeństwa Japonii

Cyklicznie organizowane DNI JAPOŃSKIE to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi miłośników kultury japońskiej. Studenci prezentują różnorodne aspekty życia i kultury Japonii, co często inspiruje nowych adeptów studiów orientalnych w naszej uczelni.

Uczelnia stawia na praktyczne podejście do nauki języków obcych, zapewniając studentom możliwość osiągnięcia wysokiego poziomu biegłości językowej oraz dogłębnego zrozumienia kontekstu kulturowego. Celem jest przygotowanie studentów do skutecznej komunikacji w globalnym świecie oraz otwarcie drzwi do różnorodnych możliwości zawodowych i kulturowych.


data ostatniej modyfikacji: 2024-04-05 19:11:45
Komentarze
 
Polityka Prywatności