Promocja Early Birds w Collegium Civitas

Promocja Early Birds w Collegium Civitas

Trwa rekrutacja w Collegium Civitas. Zapisując się do końca maja możesz skorzystać z promocji Early Birds czyli 20% zniżki na pierwszy semestr nauki.

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania akademickie? Jeśli tak, to Collegium Civitas może być idealnym miejscem dla Ciebie!

Oferując coś więcej niż tylko standardową edukację, Collegium Civitas stawia na rozwój osobisty i zawodowy swoich studentów. Bez względu na to, czy interesujesz się międzynarodowymi korporacjami, lokalnymi inicjatywami społecznymi, dziennikarstwem czy zarządzaniem projektami, uczelnia ta zapewnia odpowiednie środowisko do nauki i rozwoju.

W nadchodzącym roku akademickim 2024/2025 oferta edukacyjna Collegium Civitas rozszerza się jeszcze bardziej. Oprócz 30 specjalności na studiach pierwszego stopnia i 20 na studiach drugiego stopnia, wprowadzane są także nowe kierunki, takie jak pięcioletnie jednolite studia magisterskie z zakresu prawa. Ponadto, specjalności takie jak logistyka oraz geopolityka i strategia stają się coraz bardziej atrakcyjne dla przyszłych studentów.

Dołączając do Collegium Civitas, możesz liczyć nie tylko na bogatą ofertę edukacyjną, ale także na praktyczne podejście do nauki. Programy kształcenia są zaprojektowane w taki sposób, aby integrować teorię z praktyką, co stanowi istotny element rozwoju przyszłych liderów i specjalistów.

Co więcej, uczelnia oferuje również możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia dzięki programom wymiany i stażom za granicą. To niepowtarzalna szansa na poszerzenie horyzontów i naukę w międzynarodowym środowisku.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie przegap szansy na zgłoszenie się na studia do końca maja i skorzystanie z promocji Early Birds - 20% zniżki na pierwszy semestr czeka na Ciebie! Więcej informacji na temat oferty edukacyjnej oraz procesu rekrutacji znajdziesz na stronie internetowej Collegium Civitas.


data ostatniej modyfikacji: 2024-05-22 07:25:45
Komentarze
 
Polityka Prywatności