Projektowanie wnętrz - nowość II stopnia w AHE

Projektowanie wnętrz w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej to unikalna okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności, które są kluczowe dla kreowania wyjątkowych przestrzeni. Program oferuje kompleksowe podejście do projektowania, obejmując zarówno aspekty techniczne, jak i artystyczne, co pozwala studentom na tworzenie nie tylko funkcjonalnych, ale i inspirujących wnętrz.

Dlaczego warto wybrać Projektowanie wnętrz w AHE:

Poznasz narzędzia i procesy projektowe

Studenci zapoznają się z narzędziami i procesami, które determinują nie tylko funkcję i wygląd przestrzeni, ale także jej unikatowe doświadczanie przez człowieka. Nauka obejmuje zagadnienia takie jak akustyka, oświetlenie, kompozycja przestrzenna, tekstura i kolory materiałów, które razem wpływają na odbiór przestrzeni przez użytkowników.

Szerokie możliwości kreatywnego rozwoju

Program oferuje szerokie spektrum możliwości dalszego kreatywnego rozwoju. Studenci mają okazję pracować z różnorodnymi materiałami i przedmiotami rzemieślniczymi, takimi jak tkaniny i meblarstwo, co otwiera drzwi do wielu różnych ścieżek kariery zawodowej i twórczej.

Profesjonalne oprogramowanie

Nauka obejmuje także opanowanie profesjonalnego oprogramowania używanego w projektowaniu architektonicznym i graficznym. Te umiejętności są niezwykle cenione na rynku pracy i dają absolwentom przewagę w dynamicznie rozwijającej się branży projektowej.

Perspektywy zatrudnienia

Absolwenci kierunku projektowanie wnętrz w AHE mają szerokie możliwości zatrudnienia. Mogą pracować w agencjach projektowych, agencjach reklamowych przy projektowaniu wirtualnych wnętrz i wizualizacji, firmach deweloperskich i budowlanych, a także w firmach produkujących meble i elementy wyposażenia wnętrz. Dodatkowo, zdobyte umiejętności pozwalają na prowadzenie własnej działalności gospodarczej z zakresu projektowania wnętrz.

Projektowanie wnętrz w AHE to idealny wybór dla tych, którzy pragną połączyć swoją pasję z profesjonalnymi umiejętnościami, zapewniając sobie tym samym szerokie perspektywy zawodowe i twórcze.

AHE proponuje studentom 2 ścieżki kształcenia na tym kierunku:

  • Projektant wnętrz handlowych i wystawienniczych
  • Projektowanie wnętrz HoReCa


data ostatniej modyfikacji: 2024-05-15 18:04:53
Komentarze
 
Polityka Prywatności