Studia - artykuły

Prestiżowe certyfikaty „Studia z Przyszłością” dla Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj

„Lotnictwo” oraz „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej” to dwa kierunki realizowane przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej, które zostały docenione w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”.

W Gali Finałowej, która odbyła się 9 kwietnia br. w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie, uczestniczyli przedstawiciele WZiD ASzWoj: płk dr hab. Tadeusz Zieliński, dr hab. Telesfor Markiewicz oraz dr Aneta Nowakowska-Krystman.

W programie "Studia z Przyszłością", organizowanym przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC, certyfikowane są kierunki i specjalności studiów wyróżniające się nowoczesnością koncepcji kształcenia, najwyższą jakością realizowanych programów oraz zgodnością z potrzebami rynku pracy. W konkursie ocenia się również właściwe dostosowanie do oczekiwań interesariuszy zewnętrznych uczelni, co przyczynia się do wyposażenia absolwentów w umiejętności i kompetencje o wysokim poziomie użyteczności praktycznej. O przyznaniu wyróżnień decyduje Komisja Ekspertów, złożona z wybitnych naukowców specjalizujących się w problematyce jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym, przedstawicieli środowiska biznesowego oraz Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Komisja konkursowa wysoko oceniła i wyróżniła kierunki studiów zgłoszone przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia:

  • Certyfikat "Studia z Przyszłością 2018" otrzymał kierunek studiów I stopnia - LOTNICTWO oraz kierunek studiów podyplomowych - ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM Z BRANŻY ZBROJENIOWEJ.

  • Certyfikat Nadzwyczajny "Lider jakości kształcenia" dodatkowo otrzymał kierunek studiów I stopnia - LOTNICTWO (otrzymują go te kierunki i specjalności studiów, które uzyskały najwyższą liczbę punktów rankingowych w danej edycji Programu).


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-12 09:29:15
Komentarze

Przegląd uczelni w Polsce
WSB-przeglad-uczelni_1.jpg

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Uniwersytet Gdański - 5
miniatura

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
 
Polityka Prywatności