Studia - artykuły

Nowość na UPJPII - studia doktoranckie z nauk o rodzinie i nauk o mediach

Nowości w UPJPII

Studia doktoranckie na nauk o rodzinie oraz studia doktoranckie z Nauk o mediach to nowości w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

Wydział Nauk Społecznych UPJPII w Krakowie – jako druga uczelnia w Polsce i pierwsza w Krakowie  - uruchamia atrakcyjne studia doktoranckie z nowej dyscypliny, jaką są nauki o rodzinie. Decyzja o rozpoczęciu studiów III stopnia jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wielu środowisk, przede wszystkim świata nauki, ale także  praktyków, którym nie jest obca troska o kondycję polskiej rodziny. Jest to także wyraz troski o dalszy rozwój studentów, którzy ukończyli studia II stopnia i pragną kontynuować podjęte wcześniej kwestie badawcze.

Rozpoczęcie studiów doktoranckich z nauk o rodzinie  odpowiada potrzebom czasu i wpisuje się w zakres intensywnych, interdyscyplinarnych badań naukowych nad rodziną, z perspektywy różnych dziedzin i dyscyplin naukowych.

Wszystkie szczegóły są dostępne pod adresem:

http://rekrutacja.upjp2.edu.pl/rekedumod/kierunek?id=934&rokAkademicki=2018/19&type=4&trybid=1&name=Studia%20doktoranckie%20z%20nauk%20o%20rodzinie


Wydział Nauk Społecznych UPJPII w Krakowie uruchamia, jako czwarta uczelnia w Polsce, atrakcyjne studia doktoranckie z nowej dyscypliny, jaką są nauki o mediach. Decyzja o rozpoczęciu studiów III stopnia jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wielu środowisk, przede wszystkim świata nauki, mediów i komunikacji społecznej. Jest to także wyraz troski o dalszy rozwój studentów, którzy ukończyli studia II stopnia i pragną kontynuować podjęte wcześniej kwestie badawcze.

Rozpoczęcie studiów doktoranckich z nauk o mediach odpowiada potrzebom czasu i wpisuje się w zakres intensywnych badań naukowych w obszarze nauk o mediach.

Wszystkie szczegóły są dostępne pod adresem:

 http://rekrutacja.upjp2.edu.pl/rekedumod/kierunek?id=933&rokAkademicki=2018/19&type=4&trybid=1&name=Studia%20doktoranckie%20z%20nauk%20o%20mediach


data ostatniej modyfikacji: 2018-07-26 10:23:36
Komentarze

Przegląd uczelni w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
UMCS_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
 
Polityka Prywatności