Studia - artykuły

Studenci ALK mają możliwość zdobycia dyplomu ESSCA - School of Management

Akademia Leona Koźmińskiego podpisała umowę z ESSCA - School of Management. Dzięki temu studenci programu Master in Finance and Accounting, będący na specjalności Corporate Finance mogą przez dwa semestry uczyć się we Francji i zdobyć podwójny dyplom.

Absolwenci tego wspólnego programu otrzymują poniższe tytuły:
  • Master in Finance and Accounting Akademii Leona Koźmińskiego
  • Master in Corporate Financial Management Essca School of Management

Essca School of Management należy do prestiżowego stowarzyszenia "La Conférence des Grandes Ecoles", w skład którego wchodzą uznane szkoły biznesowe i techniczne przyznające akredytowane dyplomy magisterskie. Essca – podobnie jak ALK – posiada potrójną koronę akredytacyjną: EQUIS, AACSB, AMBA, a jej programy magisterskie znalazły się również w rankingach „Financial Times”.

Essca School of Management działa w ośmiu kampusach zlokalizowanych na całym świecie. Studenci Akademii Leona Koźmińskiego uczestniczący w programie double-degree będą studiować w kampusie w Angers (region Loary, Francja). Kampus znajduje się w parku nauki Angers Technopole.

Uczestnictwo w programie double-degree to świetna okazja do budowania międzynarodowej sieci kontaktów i doskonalenie umiejętności zdobytych dzięki programowi nauczania, realizowanemu także  poza murami uczelni. Warunkiem ukończenia studiów jest odbycie stażu. Biura karier obu uczelni będą wspierać studentów w ich poszukiwaniu.

Zasady naboru 

Nabór odbywa się na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Z rozmowy kwalifikacyjnej zwolnieni są kandydaci wybierający ten sam kierunek, który ukończyli na studiach pierwszego stopnia lub w toku wcześniejszych studiów zrealizowali obowiązujące różnice programowe.

Więcej informacji na stronie ALK


data ostatniej modyfikacji: 2018-12-20 12:24:56
Komentarze

Przegląd uczelni w Polsce
uwm_220_pl.gif
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
agh_pl_220_300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura KWSPZ - 7

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220.gif
 
Polityka Prywatności