Nowe kierunki studiów w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie. Sprawdź i wybierz praktyczne studia

Uczelnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom obecnego rynku pracy i stale rozbudowuje swoją ofertę edukacyjną. Przyszli studenci mają do wyboru naukę na kierunkach (również dofinansowanych z UE), dzięki którym uzyskają wysokie kwalifikacje, zdobędą praktyczną wiedzę i doświadczenie w czasie warsztatów i ciekawych case studies.

W ofercie studiów licencjackich znalazł się nowy kierunek „Marketing i sprzedaż”. Wykłady dla studentów poprowadzą eksperci z branży. W programie studiów m.in.: obsługa narzędzi marketingowych takich jak: programy monitorujące działania w Internecie, systemy zarządzania sprzedażą i relacjami z klientami, programy do tworzenia grafik. Wśród specjalności są do wyboru m.in. Content marketing – tworzenie treści marketingowych, E-handel i sprzedaż w nowych mediach, Strategie i techniki sprzedaży.

Kolejną nowością są studia jednolite magisterskie na kierunku „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna”, której program został przygotowany zgodnie z Rozporządzeniem MNiSW dotyczącym kształcenia nauczycieli przedszkola i klas I-III szkoły podstawowej. Studenci zdobędą praktyczne umiejętności, dzięki wizytom studyjnym oraz udziałowi w stażach i praktykach. Wykładowcami WSB są eksperci i praktycy, którzy przekażą aktualną wiedzę z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Absolwentom wszystkich uczelni, którzy planują kontynuację nauki na studiach magisterskich, WSB oferuje dwa nowe kierunki. Pierwszym są Finanse i Rachunkowość - warto zaznaczyć, że Wyższa Szkoła Bankowa posiada 20 letnie doświadczenie w kształceniu finansistów. Drugim jest Logistyka, która doskonale wpisuje się w obecny, lokalny rynek pracy. W Szczecinie i okolicach nie brakuje bowiem centrów logistycznych również międzynarodowych firm.

Kandydaci wybierający studia I i II stopnia mają do wyboru kierunki współfinansowane w ramach dwóch projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego. Na każdym kierunku można wybrać jedną z dwóch atrakcyjnych specjalności. Wśród studiów licencjackich są Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie, a na liście kierunków inżynierskich znalazły się Informatyka i Logistyka. Z kolei wybierając studia II stopnia można liczyć na dofinansowanie na kierunku Zarządzanie. Warto zaznaczyć, że ilość miejsc umożliwiających udział w projektach jest ograniczona, a zgłoszenia są przyjmowane są poprzez zapis on-line i złożenie dokumentów w Biurze Rekrutacji do 28 lipca 2019 r.

W ofercie Uczelni znajdują się również nowe kierunki studiów podyplomowych, a wśród nich m.in.: Employer branding, Zarządzanie innowacją. Design Management, Master Sales - Akademia menedżera sprzedaży z zarządzaniem Agile, Start-up w biznesie, oraz kierunki pedagogiczne. Studia podyplomowe w WSB to praktyczny program kształcenia oraz doświadczona kadra dydaktyków. Na kierunku Employer branding, wśród wykładowców jest ekspert z branży marketingu i EB, a także strateg marki – Paweł Tkaczyk. Absolwent tego kierunku zdobędzie wiedzę jak budować i zarządzać wizerunkiem firmy, oraz będzie potrafił projektować i wdrażać kampanie wizerunkowo-rekrutacyjne, które są niezbędne by przyciągnąć nowych kandydatów obecnego „rynku pracownika”.

Zapisując się do 16 lipca można skorzystać z promocji na wszystkich kierunkach studiów.


data ostatniej modyfikacji: 2019-07-12 12:09:41
Komentarze
 
Polityka Prywatności