Wiodąca polska marka kosmetyczna - Peel Mission została Partnerem Biznesowym Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

WSBiNoZ jest jedyną Uczelnią w Polsce, z którą marka podpisała umowę o współpracy. 27 listopada 2019 na Uczelni uroczyście otwarto nową pracownię kosmetologiczną pod patronatem marki. W wydarzeniu wzięli udział: Kanclerz Uczelni Michał Orski, Wicekanclerz ds. rozwoju kosmetologii mgr Anna Drobnik oraz Główny Szkoleniowiec Peel Mission mgr Agnieszka Kowalska.

Studenci kosmetologii zyskali kolejną, profesjonalnie wyposażoną pracownię, w której będą odbywać zajęcia praktyczne, a także prowadzić badania nad skutecznością zabiegów z wykorzystaniem produktów marki Peel Mission. 

 - Jest to wyjątkowy dzień w historii naszej Uczelni, ponieważ nie tylko powiększyliśmy naszą infrastrukturę, ale także rozpoczynamy nowy rozdział, nowej współpracy z marką, którą wiedzie prym, jeśli chodzi o złuszczanie kwasami - mówiła podczas otwarcia mgr Anna Drobnik, Wicekanclerz ds. rozwoju kosmetologii.

 - Szczycimy się, że jesteśmy polską marką, ponieważ w tej chwili na całym świecie polskie produkty są coraz bardziej doceniane
i rekomendowane
- mówiła mgr Agnieszka Kowalska, główny szkoleniowiec marki Peel Mission. - Od kilku lat posiadamy certyfikat ISO, który jest świadectwem, że nasze produkty wytwarzamy zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami.

 Nawiązanie współpracy i pozyskanie przez Uczelnię Partnera Biznesowego to także nowe możliwości i perspektywy rozwoju dla studentów.

 - Dzięki tej współpracy rozpoczynamy badania, które będą prowadzone przez naszych studentów. Będą oni sprawdzali skuteczność zabiegów, parametrów skóry z wykorzystaniem produktów Peel Mission - mówiła mgr Drobnik.

 Firma przekazała także Uczelni wysoko specjalistyczny sprzęt do wodorowego oczyszczania skóry, z którego studenci będą mogli korzystać na zajęciach praktycznych.

 - Nauka, wiedza i doświadczenie to podstawowe filary marki Peel Mission. Tworzymy innnowacyjne, efektywne produkty i myślę, że współpraca będzie wartościowa dla obu stron - podsumowała Pani Kowalska. - Studenci będą mieli większe szanse rozwoju poprzez uczestnictwo w badaniach, co z pewnością zaaowocuje w przyszłości szansą na szybkie zatrudnienie.

 Po oficjalnej części spotkania studenci wzięli udział w szkoleniu z najnowszego zabiegu marki - Depigen, dedykowanego skórom z przebarwieniami.

data ostatniej modyfikacji: 2019-12-02 09:41:30
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura WSIiZ - zajęcia

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
 
Polityka Prywatności