WSB w Toruniu rozpoczęła rekrutację

W Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu wystartowała rekrutacja na nowy rok akademicki. W ofercie sprawdzone kierunku ale nie zabraknie też nowości.

Władze uczelni zdają sobie sprawę, że aktualna sytuacja związana z epidemią może wpłynąć na tegoroczną rekrutację. Jednak uczelnia przygotowała się na kilka scenariuszy i zadbała również o bezpieczeństwo podczas kompletowania dokumentów. Proces rekrutacji jest niemal w stu procentach elektroniczny. Dokumentacja papierowa może zostać pozostawiona w specjalnie pozostawionych wrzutniach przy wejściu do uczelni bądź przesłana tradycyjną pocztą.

Wszyscy obserwujemy i analizujemy sytuację na bieżąco. Dostosowujemy się do wytycznych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wierzymy, że egzaminy maturalne odbędą się zgodnie z planem co pozwoli kandydatom na złożenie dokumentów. W pesymistycznym wariancie rozważamy także inne scenariusze wszystko zależy od tego jak Świat poradzi sobie z pandemią

Rektor  prof. zw. dr hab. Marek Jacek Stankiewicz

Marzec w kalendarzu WSB to miesiąc kiedy uczelnia publikuje ofertę i rozpoczyna rekrutację na nowy rok akademicki. W ofercie znalazły się łącznie 24 kierunki na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie oraz jednolite magisterskie. Nowością w tym roku będzie Psychologia dostępna na jednolitych studiach magisterskich. Uczelnia właśnie oczekuje na weryfikację złożonego wniosku. Rosnące zainteresowanie na studia w Polsce spowodowało, że uczelnia przygotowała też kierunki w całości prowadzone w języku angielskim.  Co ciekawe pierwszym zapisanym tuż po otwarciu zapisów był kandydat z Ghany.
Niesłabnącym zainteresowaniem w każdej rekrutacji cieszą się także studia podyplomowe, których w tym roku dostępnych będzie ponad 70 kierunków oraz studia MBA. Aktualnie w Wyższej Szkole Bankowej studiuje ponad 10,5 tys. studentów oraz słuchaczy studiów podyplomowym. Pełna oferta dostępna jest na www.wsb.pl/torun

data ostatniej modyfikacji: 2020-04-01 15:04:51
Komentarze
 
Polityka Prywatności