Vistula współpracuje z Centria University of Applied Sciences w Finlandii

Akademia Finansów i Biznesu Vistula rozpoczęła współpracę z Centria University of Applied Sciences. Dzięki temu studenci mogą zyskać podwójny dyplom (double degree) z uczelnią w Finlandii. Rekrutacja trwa do końca maja.

Umowa dotyczy studiów I stopnia:

  • BA in Management, Enterprise Management Specialisation (Vistula) oraz BA in Business Management (Centria University);
  • BA in Computer Engineering (Vistula) oraz BA in Information Technology (Centria University).

Studenci biorący udział w programie będą mogli studiować przez dwa semestry w uczelni partnerskiej i w efekcie uzyskać dyplom licencjacki obu instytucji.

Istnieje możliwość otrzymania finansowania jednego lub dwóch semestrów w uczelni partnerskiej w ramach programu Erasmus +, pod warunkiem spełnienia ogólnouczelnianych kryteriów i złożenia aplikacji w wyznaczonym terminie.

Centria University of Applied Sciences to dynamiczna, międzynarodowa uczelnia, która prowadzi działalność w trzech miastach Kokkola, Ylivieska i Pietarsaari, na zachodnim wybrzeżu Finlandii.

Posiada szeroką ofertę studiów – od zarządzania przedsiębiorstwem po chemię i technologię środowiska, informatykę i pielęgniarstwo. Uczelnia stawia na praktyczny wymiar edukacji. Kształcenie jest prowadzone w języku angielskim.

Studenci pracują nad prawdziwymi przypadkami, odwiedzają firmy i podejmują praktyki. Są prowadzeni przez specjalnego doradcę oraz wyznaczonego wykładowcę.

Finlandia słynie z edukacji na najwyższym poziomie oraz bardzo dobrych warunków życia. Uzyskane w fińskich uczelniach dyplomy są nie tylko uznawane na całym świecie, ale również bardzo cenione.

Rekrutacja trwa do 31 maja.


data ostatniej modyfikacji: 2020-05-20 14:01:26
Komentarze
 
Polityka Prywatności