WSB w Warszawie pierwszą uczelnią w Polsce współpracującą z InPostem

Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie mogą wysłać dokumenty rekrutacyjne do uczelni za pośrednictwem Paczkomatów®, bez konieczności przychodzenia do biura. Współpraca to odpowiedź na gwałtownie rosnącą potrzebę bezkontaktowych usług. WSB jest pierwszą uczelnią w Polsce, która podjęła współpracę z InPostem, by dbać o bezpieczeństwo kandydatów oraz ułatwić procesy rekrutacyjne. Rozwiązanie jest całkowicie bezpłatne dla przyszłych studentów.

"Nowa rzeczywistość w jakiej się znaleźliśmy, sprowokowała nas do podejmowania szybkich działań. Przeszliśmy na zdalny tryb nauczania niemalże w ekspresowym tempie, co zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez studentów. Wprowadziliśmy wiele innych rozwiązań, które kiedyś realizowaliśmy wyłącznie w tradycyjnej formie. Przyszedł więc czas na ukłon w kierunku kandydatów na studia. Zależało nam na prostym, a jednocześnie bezpiecznym rozwiązaniu, z którego będzie miał szansę skorzystać każdy. Liczymy, że wprowadzone rozwiązanie stanie się standardem i ułatwi nam pracę a kandydatom zapewni komfort".

powiedział dr Krzysztof Kandefer, Rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie, w trosce o ciągłość edukacji, od połowy marca prowadzi zajęcia w trybie zdalnym. Niedawno odbyły się również obrony prac dyplomowych w takiej formie. Wprowadzone zostały wykłady otwarte dla wszystkich zainteresowanych, których uczestnicy mogą zyskać wiedzę z zakresu ekonomii, psychologii, logistyki, informatyki, szlifowane są również umiejętności miękkie z zakresu HR, czy przygotowania do matury. W formie zdalnej prowadzone są również koła naukowe, konsultacje z psychologiem czy doradcą zawodowym. WSB otwiera się na nowe rozwiązania technologiczne, czego wyrazem jest współpraca z InPostem.ch Paczkomatów® zasili za parę lat nasz zespół. Jesteśmy otwarci na pomoc innym uczelniom".

powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost.

InPost to największy w Polsce operator logistyczny, w którego zainwestowały amerykańskie fundusze inwestycyjne Advent International i KKR. Firma oferuje usługi kurierskie oraz dostawy za pośrednictwem ogólnopolskiej sieci Paczkomatów® InPost dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowe usługi dedykowane branży e-commerce.

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie obecnie prowadzi rekrutację na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe oraz magisterskie łączone z podyplomowymi. Kandydaci mogą wybrać spośród ponad 70 specjalności na studiach I i II stopnia oraz ponad 30 programów studiów podyplomowych. Jeśli kandydaci mają pytania dotyczące rekrutacji na wybrany kierunek lub dot. przygotowania dokumentów mogą, skonsultować się z Biurem Rekrutacji mailowo lub telefonicznie. Kandydaci na studia mogą również składać dokumenty w formie tradycyjnej, w budynku uczelni. Biura Rekrutacji pracują z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych.

data ostatniej modyfikacji: 2020-05-27 13:20:03
Komentarze
 
Polityka Prywatności