Wróć na studia i odbierz zniżkę w czesnym - WSBiNoZ przygotowała promocję dla kontynuujących naukę

Jakiś czas temu byłeś studentem? Chcesz powrócić na uczelnię? W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu właśnie ruszyła akcja „Reaktywuj swoją karierę”. Program ten jest skierowany do wszystkich osób, które były studentami i z różnych przyczyn przerwały kształcenie. Teraz mają szansę rozpocząć naukę jeszcze raz! Akcja promocyjna trwa do 30 września.

150 zł mniej przez 6 miesięcy lub 12 miesięcy!

W razie dodatkowych pytań, czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z pracownikiem Biurem Rekrutacji, który pomoże w dopełnieniu wszelkich formalności oraz odpowie na ewentualne pytania.

Z roku na rok WSBiNoZ dynamicznie rozwija się, poszerza swoją ofertę oraz inwestuje w rozbudowę i modernizację infrastruktury, zyskując nowe profesjonalne pracownie specjalistyczne i sale wykładowe. Poszerza się także grono doświadczonych Wykładowców oraz Partnerów Uczelni, firm i instytucji, które współpracują z WSBiNoZ. Wszystko to sprawia, że wykształcenie oraz praktyki odbyte w trakcie studiów w naszej Uczelni gwarantują zdobycie wymarzonej pracy i sukces zawodowy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt osobisty w siedzibie Uczelni przy ul. Piotrkowskiej 278 w Łodzi lub kontakt telefoniczny z Biurem Rekrutacji pod numerem telefonu  (42) 683-44-18.


data ostatniej modyfikacji: 2020-08-06 12:13:22
Komentarze
 
Polityka Prywatności