WSPA organizuje Ogólnopolski Tydzień Kariery

Akademickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie organizuje w dniach 23.11-01.12.2020 Ogólnopolski Hybrydowy Tydzień Kariery WSPA.

Ogólnopolski Hybrydowy Tydzień Kariery ma na celu aktywne promowanie świadomego planowania kariery zawodowej przez młodych ludzi i ma zachęcać ich do przemyślanego projektowania własnych ścieżek rozwoju.

W ramach tego wydarzenia planujemy spotkania z przedstawicielami firm reprezentującymi między innymi branże: Transport, Zarządzanie, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, Stosunki Międzynarodowe, Informatyka czy Socjologia, Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna.

Wydarzenie odbywać będzie się w formie on-line, w formie videospotkań (ZOOM) oraz transmisji na Facebooku (Funpage WSPA) w czasie rzeczywistym.

Pragniemy serdecznie zaprosić uczniów z Państwa szkoły do uczestnictwa w organizowanych wydarzeniach ponieważ głęboko wierzymy że wiedza, którą zdobędą podczas wydarzenia może pomóc w niełatwych lecz bardzo istotnych wyborach życiowych.

Nasze działania, w tym Ogólnopolski Hybrydowy Tydzień Kariery ma na celu aktywne promowanie świadomego planowania kariery zawodowej przez młodych ludzi i ma zachęcać ich do przemyślanego projektowania własnych ścieżek rozwoju.

Misją WSPA jest integracja i zacieśnienie współpracy lubelskiego środowiska akademickiego z otoczeniem biznesu, a także szkołami średnimi, policealnymi oraz stworzenie studentom lubelskich uczelni oraz uczniom przestrzeni, w której będą mogli zapoznać się z aktualnymi możliwościami rozwoju edukacyjno-zawodowego na lubelskim rynku.

Ogólnopolski Hybrydowy Tydzień Kariery 2020, organizowany w ramach projektu „Wyspa kwalifikacji i umiejętności – Zintegrowany Program Rozwoju Uczelni”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


data ostatniej modyfikacji: 2020-11-19 10:17:17
Komentarze
 
Polityka Prywatności