Zapisz się na studia na WSB w Warszawie bez wychodzenia z domu

Ruszyła rekrutacja na studia w WSB w Warszawie. W stale rozwijającej się ofercie uczelni, przyszli studenci mają do wyboru szereg kierunków i specjalności na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Na studia można zapisać się online, wypełniając formularz na stronie uczelni. 

Wyższa Szkoła Bankowa proponuje w nadchodzącym roku akademickim 10 kierunków studiów licencjackich, 2 inżynierskie, 6 magisterskich, 1 jednolitych magisterskich i aż 74 kierunki studiów podyplomowych. 

Uczelnia wraz z partnerami biznesowymi danej branży, przygotowała nowe specjalności na kierunkach, aby wzmocnić praktyczny charakter studiów i ich przydatność w karierze zawodowej.  

Naukę na studiach magisterskich mogą kontynuować absolwenci wszystkich uczelni z tytułem licencjata i inżyniera. Jednak, aby zarezerwować miejsce na studia nie muszą jeszcze posiadać dyplomu ukończenia studiów I stopnia. Na WSB w Warszawie można zgłosić swoją kandydaturę już teraz online, a dokumenty finalizujące proces rekrutacji tj. dyplom czy świadectwo dojrzałości dostarczyć w późniejszym terminie.  

Osoby, które ukończyły studia licencjackie lub magisterskie, a w dalszym ciągu chcą się rozwijać i podwyższać swoje kompetencje zawodowe, mogą skorzystać z oferty studiów podyplomowych. W tym roku nowością są studia w 100% online. 

Dbając o bezpieczeństwo studentów, uczelnia prowadziła udogodnienia w procesie rekrutacji. Od teraz nie ma konieczności wychodzenia z domu, aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji. Wystarczy założyć Konto Kandydata i przejść przez cały proces rekrutacji online.   

Zapisując się na studia wyższe do 29 kwietnia, kandydaci zyskują 600 zł zniżki w czesnym. Promocja obejmuje również zwolnienie z opłaty wpisowej. Na studiach podyplomowych natomiast, aktualna promocja przewiduje łącznie 1000 zł zniżki w czesnym i wpisowym dla kandydatów.  


data ostatniej modyfikacji: 2021-04-20 10:09:24
Komentarze
 
Polityka Prywatności