Rekrutacja letnia w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie

W Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie trwa rekrutacja letnia. Jeśli myślisz o rozpoczęciu studiów jesienią, już teraz warto zapoznać się z kierunkami i specjalnościami, które znajdują się w ofercie na rok akademicki 2022/2023.

Kierunki dla przyszłych inżynierów i licencjatów

Tytuł inżyniera w WSB można zdobyć na kierunku Informatyka, który oferuje takie specjalności jak: Programowanie, czy Software development. Osoby, które wybiorą Inżynierię zarządzania, mogą rozwijać swoją wiedzę na specjalnościach: Bezpieczeństwo i higiena pracy lub na Inżynierii zarządzania procesami produkcyjnymi. Na Logistyce student może wybrać np. Logistykę w e-commerce, czy też Inżynierię systemów logistycznych.
Bankowa w Szczecinie oferuje studia na kierunkach licencjackich, takich jak Marketing i sprzedaż m.in. ze specjalnościami E-marketing lub Zarządzanie marką. Osoby zainteresowane rozwojem w branży turystycznej mogą wybrać Turystykę i rekreację, ze specjalnościami Nowoczesny marketing i sprzedaż usług turystycznych lub Turystyka międzynarodowa. Studenci WSB od lat często decydują się na Pedagogikę. Kierunek oferuje takie specjalności jak Praca z osobami niedostosowanymi społecznie i profilaktyka społeczna oraz Doradztwo zawodowe i personalne. Pedagogikę można wybrać również w formie 5-letnich, jednolitych studiów magisterskich. Osoby chcące zdobyć tytuł licencjata mogą zdecydować się na Bezpieczeństwo w biznesie i administracji, Finanse i rachunkowość (również ze ścieżką hybrydową), Psychologię w biznesie oraz Zarządzanie (również ze ścieżką anglojęzyczną, bądź online).

Studia magisterskie i podyplomowe

Dla osób, które posiadają dyplom ukończenia studiów I stopnia, uczelnia oferuje studia magisterskie. Przykładowo, kierunek Zarządzanie ma do wyboru aż 7 specjalności, a wśród nich Biznes międzynarodowy, Psychologię w zarządzaniu, czy Zarządzanie przedsiębiorstwem. Na tym kierunku można też studiować w pełni online. Kandydaci mogą wybrać Finanse i rachunkowość (również ze ścieżką hybrydową), Logistykę oraz Pedagogikę albo zdecydować się na studia łączone – II stopnia z podyplomowymi, które dają możliwość zdobycia dwóch dyplomów w dwa lata. To atrakcyjna oferta, która pozwala skrócić czas studiowania.

Nowoczesna uczelnia online

WSB w Szczecinie każdemu studentowi oferuje dostęp do oprogramowania Microsoft365, które jest szczególnie przydatne w kształceniu online. Każdy student WSB otrzymuje licencję MS365, która obejmuje popularne aplikacje, m.in.: Outlook, Teams, Word, PowerPoint, Excel i OneNote, SharePoint, Sway, Forms.
Studenci mogą korzystać z wewnętrznego systemu wirtualnej obsługi studenta. Jest on dostępny 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu w każdej chwili można zajrzeć do swojego harmonogramu i planu zajęć, listy ocen oraz znaleźć informacje na temat egzaminów, czy też godzin konsultacji u wykładowców. Uczniowie WSB mogą też korzystać z aplikacji mojaWSB, dzięki której dostęp do najważniejszych informacji można mieć w swoim telefonie.

Promocja w czesnym i wpisowym

Rekrutacja letnia w Wyższej Szkole Bankowej aktualnie trwa. Kandydaci mogą składać dokumenty bezpośrednio w Biurze Rekrutacji, w siedzibie uczelni przy ul. Śniadeckich 3. Niemniej dla wielu osób atrakcyjna może się okazać rekrutacja online, która umożliwia załatwienie pierwszych formalności przez internet, z dowolnego miejsca na świecie.
Warto śledzić informacje o obowiązujących promocjach w czesnym na stronie: www.wsb.pl/szczecin. Aktualnie obowiązuje m.in. atrakcyjna zniżka w czesnym oraz w opłacie wpisowej, która wynosi 0 zł.

data ostatniej modyfikacji: 2022-04-25 10:47:47
Komentarze
 
Polityka Prywatności