Bezpieczeństwo narodowe i obrona powszechna - nowość w ASzWoj

Akademia Sztuki Wojennej rozszerza ofertę kształcenia o nowy kierunek I i II stopnia: Bezpieczeństwo narodowe i obrona powszechna.

Podczas trwania studiów zdobędziecie wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat analizowania, planowania i organizowania działań w zakresie bezpieczeństwa narodowego i obrony powszechnej. W programie studiów znajdziecie różne zajęcia praktyczne, w tym praktyki studenckie realizowane w Wojskach Obrony Terytorialnej.

W ramach studiów I stopnia do wyboru będą 3 specjalności:
  • obrona narodowa
  • zarządzanie środowiskiem bezpieczeństwa społecznego
  • obrona terytorialna

Dodatkowo na studiach magisterskich oferujemy specjalność nauczycielską, która pozwoli Wam zdobyć uprawnienia do nauczania edukacji dla bezpieczeństwa w szkole podstawowej lub średniej.

Ukończenie kierunku BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE I OBRONA POWSZECHNA umożliwi Wam zatrudnienie w instytucjach, takich jak: Wojska Obrony Terytorialnej, Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, organy centralnej i terenowej administracji wojskowej (MON, SG WP, CWCR, WCR), służby specjalne, urzędy wojewódzkie i inne instytucje szczebla rządowego i samorządowego odpowiedzialne za realizację zadań z zakresu bezpieczeństwa narodowego.

REKRUTACJA TRWA DO 15 LIPCA.


data ostatniej modyfikacji: 2022-06-21 11:52:04
Komentarze
 
Polityka Prywatności