Doctor of Business Administration - nowa oferta w UNS

Doctor of Business Administration - nowa oferta w UNS

Studia podyplomowe Doctor of Business Administration (DBA) organizowane są przez Uczelnię Nauk Społecznych z siedzibą w Łodzi i akredytowane przez Z-Way to excellence AG z siedzibą w Szwajcarii.

Studia Doctor of Business Administration  na poziomie Executive to studia podyplomowe potwierdzające kwalifikacje menedżerskie najwyższego szczebla. Skierowane są do grona wykwalifikowanych ambitnych menedżerów, którzy chcą poszerzać zdobytą wiedzę oraz zdobyte umiejętności w środowisku biznesowym. Charakteryzują się innowacyjnym i nowoczesnym podejściem do zagadnień związanych z zarządzaniem i biznesem. DBA to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie rozwoju menedżerów na najwyższych szczeblach rozwoju w organizacji. Postęp technologiczny i otoczenie innych firm wymaga ciągłego doskonalenia i coraz szybszego reagowania na nieustannie zmieniające się wymogi rynku.

Studia DBA realizowane są przez ekspertów z branży biznesowej, praktyków z niebywałym doświadczeniem zawodowym zarówno na rynku polskim jaki zagranicznym. Ukierunkowane są na doskonalenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem i wprowadzenie nowoczesnego podejścia biznesowego.


data ostatniej modyfikacji: 2022-06-21 14:56:04
Komentarze
 
Polityka Prywatności