WAM zaprasza na studia podyplomowe na kierunku medycyna osteopatyczna

WAM zaprasza na studia podyplomowe na kierunku medycyna osteopatyczna

Międzynarodowe studia podyplomowe na kierunku medycyna osteopatyczna rozpoczną się w październiku 2024 roku ale rekrutacja już trwa! Kierunek prowadzony jest przez Warsaw Osteopathic Medicine Academy w oparciu o akredytację Warszawskiej Akademii Medycznej.

Każdy rok studiów składa się z 10 zjazdów (piątek-niedziela)
Podczas ostatniego zjazdu zaplanowana jest sesja egzaminów praktycznych. 
W weekend zjazdowy realizowanych będzie 13 bloków po 110 minut i 24 godziny dydaktyczne.

4 zjazdy (ze wszystkich 10 zjazdów) są zjazdami teoretycznymi i prowadzone są w systemie hybrydowym. Wszystkie wykłady są realizowane na miejscu i transmitowane na platformie edukacyjnej (MS Teams) i nagrywane. Dostęp do wykładów mają studenci obecni na zajęciach oraz w domu przed komputerem. Nagrania są udostępniane studentom do końca trwania ich studiów. Wszyscy studenci mają dostęp do wszystkich zajęć teoretycznych, dzięki czemu mają dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy. Egzaminy z wiedzy teoretycznej prowadzone są online i organizowane są 2 razy w roku.

PROGRAM:
Kompletny program kształcenia (https://woma.edu.pl/program-studiow-woma/) w WOMA to 2500 godzin, na które składają się zajęcia z wykładowcami, zaplanowana praca własna oraz praktyki zawodowe.
Praktyki zawodowe będą organizowane od początku 2024/25 we własnej klinice WOMA, prowadzonej zgodnie z wytycznymi Osteopathic European Academic Network.
Dzięki tak opracowanemu programowi terapeuci (absolwenci medycyny i fizjoterapeuci) zyskują szeroką i szczegółową wiedzę z zakresu diagnostyki i osteopatycznej terapii manualnej oraz zdobywają umiejętność pracy na tkankach i narządach ludzkich.

Kierunek adresowany jest do:
  • absolwentów kierunku fizjoterapia lub kierunku lekarskiego
  • studentów fizjoterapii od 4 roku
  • studentów kierunku lekarskiego od 5 roku studiów

data ostatniej modyfikacji: 2023-12-05 11:52:59
Komentarze
 
Polityka Prywatności